Wpis z mikrobloga

W ogóle dlaczego Daniel ma tak #!$%@? myślenie i mówi, że rzucenie petardą to jakaś zbrodnia przeciwko ludzkości XD
Niedawno jeszcze #!$%@? hipokryta miał plan na 100 tys subów odpalić w #!$%@? petard razem z widzami, kupił przecież taki moździeż nawet.
Widzowie przychodzili i też rzucali petardy i nic z tego nie było.
Ale nieee, gdzie tam. Dla Pana Zwierzyńskiego rzucenie 1 korsarzem przez okno w dzień to "DYM HARDKOROWY" nie to co palenie rzeczy w mieszkaniu bo to przecież kulturalny dym według Pana Daniela.
#!$%@? mnie że grubas ile razy coś #!$%@?ł to nigdy sie nie mógł przyznać do błędu tylko zawsze miał jakieś wymówki w tym przypadku jest tak samo.

#danielmagical
  • 27
@silownia: Nawet sie nie zająknał że sam ponosi czesciowo wine za cała rozróbe, może nawet wiekszosciowa. Fakt seba z lukaszem oszukali, ale on sam bez chwili zastanowienia czy wyjasnienia polecial z ryjem i łapami na sąsiada i w sumie od tego sie zaczelo na dobre - ale to juz oczywiscie nie jego wina tylko obrazony na caly swiat.

Zreszta mam wrazenie ze wczorajszy stream tez byl po czesci pod publiczke i
@Amazing_High94: Badanie alkomatem wykazało, że w ogóle nie był pod wpływem. Pokazywał przecież dowód na streamie.
@silownia: On podkreślał, że #!$%@?ło go to ponieważ oni rzucili to w miejsce, gdzie przebywało wielu ludzi. Jest chyba różnica rzucić petardą w nocy, gdy nikogo tam nie było i robili to w grupie z widzami, niż w biały dzień kiedy kręci się dużo osób. Oni chcieli odpalać wiele petard z okazji 100k, ale
@silownia: Zachowuje się jak idiota przecież każdy z nas za dzieciaka rzucał petardami nawet i w sierpniu tylko gdy była okazja dostało się #!$%@? i tyle a jeśli chce się każdego lać bo powiedział do Cb gówniarzu to #!$%@? współczuje mu
@silownia brak czytania i słuchania ze zrozumieniem wychodzi. Oni rzucili petarde pomiedzy siedzacych na podwórku Nowakow z sasiadami. Mam nadzieję że widzisz teraz różnicę pomiędzy tym co piszesz a tym co sie #!$%@?.
@Amazing_High94: Mam sąsiada który ma regularne cykle alkoholowe, w których #!$%@? muzyką jak #!$%@? i drze mordę. Mam też drugiego sąsiada, który jest starszym gościem i jest jakoś chory psychicznie. We wcześniejszym miejscu zamieszkania też miałem sąsiadkę chorą psychicznie. Wiem, że ten Nowak jest typem upierdliwego sąsiada, który zawsze znajdzie coś o co idzie się #!$%@?ć. To po prostu słychać po tym co wygaduje i jak się zachowuje. I z Daniela
@Lurid: Odchył od normy? Matka łazi #!$%@?, konkubent łazi #!$%@?, chata wygląda jak wygląda, młody #!$%@? i ma problemy z nauką, #!$%@? pewnie drą mordy, robią burdy, syf, itp itd. Awantury pewnie są tam na porządku dziennym, a starszy człowiek który nie ma juz siły wysłuchiwać patusów normalnie dzwoni po policje żeby to ogarnęła. Może wie o kuratorze i na siłe chce im #!$%@?ć żeby się pozbyć, whatever, akcja powoduje reakcje,
@Amazing_High94: jest reakcja na patologie ale nowak to tez #!$%@?.
Daniel sie zachowuje #!$%@? i nie zycze nikomu sasiadow a nowal to stary dziad ktory sie zachowuje jakby caly blok nalezal do niego i czuje sie lepszym lokatorem bo ma mieszkanie wlasnosciowe a nie komunalne. Takze ja tu nie widze zeby ktokolwiek mial racje.