Wpis z mikrobloga

@gaily ladne stromy byly kiedys. Do tej pory jestem zakochamy w swoim duzym z 2002 roku. Jest sliczny. Tego nowego chyba bym,nie kupil nawet jakbym miał na niego pieniądze. Paskudny jest ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Trzeba szukać z lat 12-16


@efem: Mocno trzymają cenę, więc stwierdziłem że jak miałbym dawać tyle kasy to już dokładam trochę i mam nówkę z salonu.

@bloodyhell666 miałem kupować takiego starego, ale ktoś mi sprzed nosa zwinął, a potem niestety co patrzyłem na któregoś to nie był warty ceny.
@gaily zeby starszego zlapac w dobrej cenie i w dobrym stanie to jak w totka wygrac. Mi sie na szczescie udalo.

Z kazdym dniem jestem coraz bardziej jestem zakochany w tym moto :)

Nie wiem dlaczego projektanci taka krzywde zrobili temu modelowi, bo jak ostatnio rozmawialem ze znajomymi (nie motocykliści) to na mojego staruszka z 02 roku mowili ze wyglada na okolice 10 w zwyz :)
@kasin
@gaily poszło z designem w stronę Versysa, a Versys poszedł w stronę DL-a 2012 . Mnie się podoba,ale i ten nasz też mi się podoba,nie podobają mi się starsze . Ten dziubek jest cool, myślę czy by do swojego od xt-ka nie wsadzić.