Wpis z mikrobloga

@wilku1984: Co do lajków i 15 latki z 800 znajomymi. ;)
Nie bierzcie w tym udziału nigdy, 300 lajków z Polski to 30 sekund roboty, 4000 lajków ze świata to 2 minuty.
Co do konkursów na potwierdzanie maili - nigdy nie bierzcie udziału, niektóre boty potrafią sobie radzić z captcha.
No najlepsze to są konkursy na lajki typu plugin. xD Też odradzam.
  • Odpowiedz
@wilku1984: Boże. Znalazłem jakiś konkurs. Napisałem już, dlaczego miałbym go przetestować - 100 sztuk. Przeczytałem, że firma Nutella - więc napisałem, że zajadam się Nutellą i w ogóle. Ale patrze na wielki baner. A tam podpaski. A filma nie Nutella, tylko Naturella. Omnomnom, przepyszne podpaski, zajadam się nimi jak p------y.
  • Odpowiedz
@Krupier: 2 lata pod rząd organizowali konkurs o jeden czy dwa lapki za 3k cebulionów, za każdym razem wygrały totalnie randomowe osoby. Dopiero w ostatniej odsłonie wygrało prawilne zgłoszenie, swoją drogą innego "regularnego" konkursowicza. Postarał się skubany, zasłużył ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tak, biorę ale na razie bez sukcesów.

@mojemiasto: #narkotykizawszespoko

@Tomus_Wspanialy: aż tak bym nie przesadzał. Owszem, statystyka jest
  • Odpowiedz
@padobar: hehe nie, kody kupuje ale ostatnio nie mam skąd ( ͡º ͜ʖ͡º)

kolega afe robi na mirko regularnie minikonkursy o kody na parę GB na chomikuj


juz dawno nie robilem wiec nie takie regularne :(
  • Odpowiedz
@wilku1984: jak sprawdzają że to jest nagroda i nie można jej sprzedać? Po pół roku przychodzi do domu ktoś z komisji i sprawdza czy masz wygraną rzecz? ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@napewnonie-krasy: tutaj już warto uważnie czytać regulaminy. Często bardzo wyraźnie precyzują one że dane na FB muszą być prawdziwym imieniem i nazwiskiem. Także żeby nie było potem zdziwienia pt. "wygrałem ale odmówili wydania nagrody".
  • Odpowiedz