Wpis z mikrobloga

@So_I_Scream: no chyba nie gotowca bo dieta jest uzalezniona od wielu czynnikow + mozna dobrac produkty i ich zamienniki w zaleznosci od tego co lubisz a czego nie lubisz.

w domu też nie sprzątasz bo nie jesteś biedny ?


@OttoVonAnus: w sumie to ludzie ktorych na to stac i nie zbiednieja od tych kilku stow miesiecznie zatrudniaja sprzataczki. co w tym zlego? ja mam takie podejscie: jesli wiecej czasu mi
@MangoZjem po primo tu nie chodzi o pieniądze, ani trochę. Dobrze jest się znać pobieżnie w wielu dziedzinach, ułatwia to życie.
Po drugie primo, chyba nie wiesz ile ludzi bez wiedzy rozpisuje diety w internecie za hajsy.
chyba nie wiesz ile ludzi bez wiedzy rozpisuje diety w internecie za hajsy.

chyba nigdy nie widziałaś diet jakie ludzie dostają od fit trenerów i dietetyków z neta


@So_I_Scream: @OttoVonAnus: macie racje. dlatego OP poprosil o polecenie kogos.

no ale grunt, że jesteś specjalistka ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@So_I_Scream: nie rozumiem po co ten przytyk, nigdzie nie napisalam ze jestem specjalistka od diety ( ͡
@OttoVonAnus: idąc twoim tokiem rozumowania to lepiej poświęcić czas na naukę podstaw aby samemu sobie naprawiać auto niż iść do mechanika który się w tym specjalizuje ? samodzielność przecież #!$%@? nie?
@So_I_Scream: jak ktoś ma zamiar płacić gwiazdom fitness to dostanie gotowca z gównianym schematem za 300 zł, ale są też ogarnięci ludzie co rozpiszą, wytłumaczą dokładnie co masz robić za połowę kasy i do tego możesz się kontaktować z