Wpis z mikrobloga

JAK JESTEŚ DOBRY TO W BRONZIE/SILVERZE/GOLDZIE SAMEMU CARRIUJESZ MECZ BEZ PROBLEMU.
Ludzie co tak piszą chyba nigdy tak naprawdę nie grali solo w ligach poniżej platyny na niskim mmr, albo mają farta do kolejkowania. Mi w co najmniej 1/3 gier trafiają się ludzie w teamie których nie sposób wyccariować. No po prostu się nie da. Nie mówię że się nie da wyjść z tego elo, ale #!$%@? w drugą stronę że w goldzie to easy #!$%@? też jest powalone. Przykładowy mecz pic rel.



#leagueoflegends
Sinti - JAK JESTEŚ DOBRY TO W BRONZIE/SILVERZE/GOLDZIE SAMEMU CARRIUJESZ MECZ BEZ PRO...

źródło: comment_blEDFMEyy0yB58kEEAfj174dNZmAVEeZ.jpg

Pobierz
  • 96
  • Odpowiedz
@Sinti: nie jestem diamentem ale samo to by mnie stiltowało, że mam Xin Zhao z ignitem na topie xD Nie twierdzę, że to nie działa ale jest to rzecz bardzo bronzowa coś jak Teemo. W dodatku IMO czasami sobie picknę dla funu tego Xina i wiem, że to nie postać do carrowania. Możesz mieć dobre staty bo Xin ma dobre early ale jak się #!$%@? w typa w late to masz
  • Odpowiedz
@Mega_Smieszek:

samo to by mnie stiltowało, że mam Xin Zhao z ignitem na topie

No to piękny jesteś jak byle co cię tiltuje. Teemo bronzowy? Może w bronzie tak uważają, normalna postać - ma swoje mocne i słabe strony. LoL polega w dużej mierze na kontrowaniu, jak się przypatrzysz może zrozumiesz czemu Xina wybrałem, własnie z ignite. Tak samo Teemo, w odpowiednich wypadkach się pickuje.
  • Odpowiedz
  • 1
@Mega_Smieszek:


samo to by mnie stiltowało, że mam Xin Zhao z ignitem na topie
No to piękny jesteś jak byle co cię tiltuje. Teemo bronzowy? Może w bronzie tak uważają, normalna postać - ma swoje mocne i słabe strony. LoL polega w dużej mierze na kontrowaniu, jak się przypatrzysz może zrozumiesz czemu Xina wybrałem, własnie z ignite. Tak samo Teemo, w odpowiednich wypadkach się pickuje.

Na garena? Nie wiem, ale wg
  • Odpowiedz
@Shiv: Tak na garena. xDDD Bo w kontrowaniu przecież chodzi tylko o kontrowanie wrogą na aleji. lolcounter.com itd. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Mega_Smieszek: "W dużej mierze" != "głównie". Popisałeś się, gratuluje.
Wygrywam na aleji 1v2 (na 3 lvlu) jak jungler wbija, pełne dominando, ale co ja tam wiem o grze, xin z ignitem to bronz bo przecież nie widziałem takiego na topie przez ostatnie 50 gier.
  • Odpowiedz
nie jestem diamentem ale samo to by mnie stiltowało, że mam Xin Zhao z ignitem na topie xD Nie twierdzę, że to nie działa ale jest to rzecz bardzo bronzowa coś jak Teemo. W dodatku IMO czasami sobie picknę dla funu tego Xina i wiem, że to nie postać do carrowania. Możesz mieć dobre staty bo Xin ma dobre early ale jak się #!$%@? w typa w late to masz pograne. Zmień
  • Odpowiedz
@Sinti: Wziąłeś pick i summonerki do zaorania linii i jakoś sobie tam te linie zaorales, ale nad buildem powinieneś pomyśleć dlaczego zbudowałeś berserki, a nie tabi, które są OP przeciwko adc? Nie zbudowałeś żadnego deffensywnego itemu choć widziałeś, że ich adc jest nafeedowany taki omen czy deadsman plate w połączeniu z właśnie tabi dałby dużo więcej niż berserki i sheen, którego później najprawdopodobniej chciałeś zbudować. Do tego jakiś botrk i ulti
  • Odpowiedz
@YoungKeltir: Kolejny który szuka tylko czegoś by się przyczepić. Już widzę jak robisz tanky build gdy twój team robi 0/10 w 5 minucie gry. Ziew.

  • Odpowiedz