Wpis z mikrobloga

JAK JESTEŚ DOBRY TO W BRONZIE/SILVERZE/GOLDZIE SAMEMU CARRIUJESZ MECZ BEZ PROBLEMU.
Ludzie co tak piszą chyba nigdy tak naprawdę nie grali solo w ligach poniżej platyny na niskim mmr, albo mają farta do kolejkowania. Mi w co najmniej 1/3 gier trafiają się ludzie w teamie których nie sposób wyccariować. No po prostu się nie da. Nie mówię że się nie da wyjść z tego elo, ale #!$%@? w drugą stronę że w goldzie to easy #!$%@? też jest powalone. Przykładowy mecz pic rel.



#leagueoflegends
Sinti - JAK JESTEŚ DOBRY TO W BRONZIE/SILVERZE/GOLDZIE SAMEMU CARRIUJESZ MECZ BEZ PRO...

źródło: comment_blEDFMEyy0yB58kEEAfj174dNZmAVEeZ.jpg

Pobierz
  • 96
  • Odpowiedz
@Sinti: Pudło. Cały czas notowałem po prostu winrate w okolicach 55% przez co powoli szedłem do góry. Takie szybkie wzrosty to miewałem tylko w przedsezonach gdzie szybko łapałem co wspiera zmiana mechaniki przez co miałem np koło 80 gier na eve z 83% ale przedsezonu nie zaliczam do gier.

Pech to pech. Czasami gry nie wyccarujesz choćby nie wiadomo co ale statystyka jest zawsze po stronie lepszego i powoli powinieneś
  • Odpowiedz
@Herubin: No to powoli się pnę do góry, nigdzie nie napisałem że nie. Nie o tym jest wpis.

LOL to jedna z tych gier gdzie bardzo ważna jest pokora. Nie powinno się na koniec narzekać jak to wszyscy są #!$%@? ale pomyśleć co mogło się zrobić lepiej.

Szkoda że mi tego nie powiedziałeś po tamtym "maratonie" afków. Prawdopodobnie po dziś dzień byś leżał w rowie i nikt by cię nie
  • Odpowiedz
@Sinti: Frustracja zła jest dla Twego Elo młody podawanie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

To, że człowiek się #!$%@? to wiadomo ;) Trzeba jednak pamiętać że lamusa u siebie zawsze się widzi a u przeciwnika rzadko się powie wygrałem ale to nie dzięki mnie tylko ten Nasus lamil xD
  • Odpowiedz
@Sinti: Powiem Ci tak, był patch z lethality, jestem riven main, wygrywałem każdy matchup i 1vs2 na 2/3 lvlu na topie i w 100 gier b3->g5. Teraz kisnę w goldzie bo zacząłem się bawić pickami. Grasz coś op w czym jesteś dobry to wygrywasz, nie ma opcji, ostatnio z g1 100 pkt spadłem do g5 (po raz drugi) dlatego, że znowu znudziło mnie granie postaciami, którymi umiem grać. Jeśli jesteś
  • Odpowiedz
@Sinti z tym buildem i summonerkami narzekasz? XD Jak gram xinem to tp und quality bot ganki, max 2 itemy ofensywne i w late nie pekasz jak zapalka, adc wysolujesz i pomozesz innym dostac gelda za kille.. Zreszta patrzac na twoje odpowiedzi na wytkniecie ze #!$%@? buildujesz to i tak nic nie da i bedziesz siedziec tam gdzie siedzisz ew. G5 xD
  • Odpowiedz
@Sinti: To był główny powód przez który rzuciłem lola. Jestem za nerwowy.

Miałem też okazję grać z paroma "prosami" z wykopu i nigdy nie uwierzę, że ich dupska nie zostały mocno wycarrowane.

Minęły już z dwa, trzy lata, ale niesmak pozostał.
  • Odpowiedz
@Sinti: Typie masz zagranych 1000 rankedów i siedzisz w goldzie 3 bo grasz takimi gównopostaciami jak xin na topie. A nawet #!$%@? w tego xina, nie wiesz nawet, że na topie gra się z teleportem. Super staty, a teraz pokaż dmg done/dmg taken bo jako toplaner to masz być offtankiem/tankiem a nie full ad assasinem który niczego nie robi poza early gamem.
  • Odpowiedz
@w__w: Przeczytaj jeszcze raz ze skupieniem, nastepnie zwal sobie po cichu konia nad tym kogo tam nie boostowałeś i wtedy ewentualnie mnie zawołaj.
@mamorupzdjencie: #!$%@? mnie obchodzi jak se buildujesz w bronze 10, kazdemu odpowiadam w sposob jaki na to zasluguje no handzie
@Duce_Viktor: W sumie mógłbym ci napisać już teraz że widać jak się #!$%@? znasz typie prosząc o pokazanie dmg done/dmg taken... Ale w
Sinti - @w_w: Przeczytaj jeszcze raz ze skupieniem, nastepnie zwal sobie po cichu kon...

źródło: comment_ZV2GlbE2GryI20AcIwloGJ2HBe4uaIeR.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Dobra ja kończe tutaj wątek, bo @Sinti spuszcza się nad tym jaki to nie jest zajebisty ale okiem postronnego widza, który jeszcze na dodatek gra w lola widać ewidentnie ze to poziom bronzu niestety.. To nadal poziom jakichś full ad lee sinów, ja dziękuję i wysiadam z waszego bronz pociągu :D miłego <3
  • Odpowiedz
@Shiv: Jaki wątek? Ty przecież tylko przysapałeś ze Xin z ignite na topie to stan umysłu bronza. Nie udawaj że jesteś w stanie jakąkolwiek merytoryczną dyskusję rozpocząć. xD
  • Odpowiedz