Wpis z mikrobloga

Cześć Mirki i Węgierki,

Jako, że konto założyłam już 2 lata temu, to ograniczyłam się do roli cichego podglądacza. Wiem, że nikt nie lubi tak interesownych postów, ale od niedawna prowadzę bloga książkowego i byłoby mi bardzo miło, gdybyście zajrzeli.


Oczywiście nie ma nic za darmo. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Z okazji mojego coming out organizuje #rozdajo, w którym rozlosuje przez #mirkorandom książki pt. „Metro 2033” i "Prowadź swój pług przez kości umarłych".

Zielonki też biorą udział.

Dajcie jakieś sugestie, co do bloga, co zmienić, co fajnie byłoby przeczytać.

Losowanie odbędzie się w czwartek o godzinie 21:37. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jeżeli będzie więcej niż 100 plusów ogłoszę kolejne #rozdajo.

Pozdrawiam :)#rozdajo #gownowpis #chwalesie #ksiazki
  • 49
  • Odpowiedz
@cherryanja: po pierwsze bardzo fajne zdjęcia książek te na insta też. Myślę że fajną sprawą było by dodawanie informacji o jakiś fajnych promocjach na książki i lub skoro blog ma też w nazwie pozwiedzane mogłabyś będąc gdzieś na wycieczce dawać info o różnych antykwariat w których trafisz coś interesującego
  • Odpowiedz
@cherryanja: Mniejsza z błędem. Blog bardziej zapełniony niż się spodziewałem. Dobra robota!
Kilka pozycji przeczytałem, kilka chętnie bym przeczytał. Gust jednak zdecydowanie mamy odmienny ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
www.poczytanepozwiedzane.wordpress.com


@cherryanja: Historia Pszczół 7/10? Chyba, że autorka to jakaś daleka rodzina i nie chciałaś zrobić jej przykrości ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz