Wpis z mikrobloga

898 959 - 104 = 898 855

Setka N jak Nieboszczyk BH Zaphire - muszę szybko kupić szosę. Jutro (bo dziś już niektórzy nie siedzą na Mirko) wrzucę jakiś post w tym temacie - może ktoś pomoże coś znaleźć. Bo muszę przed Alpami i wyprawą kupić jakąś szosę. Wzrost do fikołków 172cm i noga 77-78cm, na 105, nowa lub używana w dobrym stanie 5-7k mogę dać za zabawkę. Czym mniej tym lepiej, ale co roku roweru kupował nie będę.

W BH pękła rama obok spawu - koniec prób odratowania. Strasznie mi nie pasuje kupowanie teraz rowerka, bo mało czasu na dopasowanie się do niego... Ale co zrobię?

Sporo bezdroży z @Cymerek i @pe__pe - niestety na Tribanku.

Strava

#rowerowyrownik #100km (nr 38) #rowerowykrakow
Pobierz
źródło: comment_BbTpR2t2APv3uqTbqKy8NJAlr4CsWzw8.jpg
  • 12
scigant czy endurace


@demoos: Raczej endurance. Ale zrezygnowałem z pomysłu z tarczowymi, bo w trasie łatwiej i szybciej ogarnąć naprawę zwykłych. Przy glebie można pogiąć tarczę, a w trasie nieraz trudno kupić (w mniejszych miasteczkach) jest tak zaawansowane rzeczy jak opona szosowa czy bloki.
a może canyon?


@7malan: z jednej strony na moje niewymagające oko podobają mi się. Z drugiej cały czas mam nieodparte wrażenie, że Canyon krzyczy sobie stanowczo za dużo za swoje zabawki w stosunku do tego co oferują.