Wpis z mikrobloga

@mleko15: A tak ogólnie, to oni u nich nie ma prawie żadnych dziewczyn (W4) i generalnie pracują sami na swoją opinię. Po ich rajdzie było mnóstwo rozwalonych rzeczy, mam wrażenie, że nie potrafią bawić się ,,kulturalnie". Poza tym, wydaje mi się że wywyższają się, że studiują na takim kierunku, gdzie jest jeden z największych progów. Jak stali w kolejce po koszulki, to kopali w ściany i drzwi, więc nie dziwię
  • Odpowiedz
@mleko15: @janpostal: @Tytka Nie wiem jak reszta komentujących, ale ja studiuje na AiR tylko, że na W10. Połowa kierunku sama pizga po nim :D, ale wynika to z gówno przedmiotów. Na w10 AiR to taki MBM tylko z programowaniem, nie wiem jak na innych wydziałach to wygląda :P. Nawiązując jeszcze do progów jak 300 pkt to wysoki próg, to wolę nie wiedzieć co uznajecie za niskie.
  • Odpowiedz
@Tytyka: jak na magisterskie przechodzili do nas ludzie po AiR inż. z W5 to byli zdziwieni, że prowadzący podchodzą do nich jak do ludzi... więc ja np bym tam nie szedł. Z drugiej strony sam nie byłem na W5 to specjalnie nie wiem jak jest tam na prawdę. Przechodzący po W10 zwykle też sobie chwalą. Ale nie miałem nigdy do czynienia z nikim kto by po W4 poszedł na W10
  • Odpowiedz
@Mortar: Ja po technikum na wiele nie liczyłem. Szczerze, to w technikum miałem tyle na głowię, że i tak się ciesze, że bardzo dobrze zdałem matme podst. i rozsz. i mam szanse dostać się tam gdzie chciałem. Czytając to co teraz piszecie to trochę się boję czy aby dobrze wybieram. Papiery wysyłam jeszcze na politechnikę Poznańska, kierunek Energetyka wydział elektryczny. Ta druga wydaję się ciekawa, ale AiR już trochę umiem.
  • Odpowiedz