Wpis z mikrobloga

Zapisałam się rok temu do tej partii tak dla beki. Mam nawet kilku znajomych wśród tych lewaków i brałam udział kilka razy w ich akcjach. Do dziś nie zauważyli, że mają kretów (kretki? xD) (nie jestem jedyna ( ͡° ͜ʖ ͡°)). Może później opowiem więcej, ale łapcie tutaj screeny z kongresu, gdzie widać prawdziwy obraz rakłemów ;D W komentarzach będą screeny z ich grupy facebookowej.

#razem #zandberg #bekazlewactwa #4konserwy #neuropa #partiarazem #razemleaks #polityka
wycieki_razem - Zapisałam się rok temu do tej partii tak dla beki. Mam nawet kilku zn...

źródło: comment_pUFOmW2hmzXzOQKWFMnQvuYZVrbbPRvB.jpg

Pobierz
  • 45
  • Odpowiedz
@Cinoski: "Przecież celem lewicy jest wprowadzenie socjalizmu/komunizmu,"

No póki co największym krokiem od 8 lat w stronę socjalizmu było 500+, o ironio :D

Jeszcze śmieszniejsze jest to, że ta partia podaje się za prawicową, i jakoś nikt tego nie kwestionuje, po prostu słyszy że tak jest, i tak jest :D No, może z wyjątkiem kuców od Korwina, oni dostrzegają tę hipokryzję akurat
  • Odpowiedz
@chanelzeg: > Retoryka: ale my wcale nie jesteśmy komunistami.

Żeby się tu zabawić w adwokata diabła: myślę, że mogli mieć na myśli, że nie strzelają ludziom w tył głowy pistoletem niż to, że ideowo nie są komunistami. Poza tym ten aspekt reżimów totalitarnych zdecydowanie bardziej przeszkadza typowemu Kowalskiemu, niż sam socjalizm - w przeciwnym razie wszyscy by tak nie wzieli z połykiem 500+
  • Odpowiedz