Wpis z mikrobloga

Zapisałam się rok temu do tej partii tak dla beki. Mam nawet kilku znajomych wśród tych lewaków i brałam udział kilka razy w ich akcjach. Do dziś nie zauważyli, że mają kretów (kretki? xD) (nie jestem jedyna ( ͡° ͜ʖ ͡°)). Może później opowiem więcej, ale łapcie tutaj screeny z kongresu, gdzie widać prawdziwy obraz rakłemów ;D W komentarzach będą screeny z ich grupy facebookowej.

#razem #zandberg #bekazlewactwa #4konserwy #neuropa #partiarazem #razemleaks #polityka
wycieki_razem - Zapisałam się rok temu do tej partii tak dla beki. Mam nawet kilku zn...

źródło: comment_pUFOmW2hmzXzOQKWFMnQvuYZVrbbPRvB.jpg

Pobierz
  • 45
  • Odpowiedz
Retoryka: ale my wcale nie jesteśmy komunistami.


@chanelzeg: potem łażą po FB i #!$%@?ą coś o tym, że stawianie ich obok hajlujących chłopców z ONRu to "prawacki wypośrodkowizm" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@fredo2:

Istnieje jedna tylko alternatywa dla Europy: albo azjatyckie barbarzyństwo pod przywództwem moskiewskim zaleje ją jak lawina, albo Europa musi odbudować Polskę, stawiając między sobą a Azją 20 milionów bohaterów, by zyskać na czasie dla dokonania swego społecznego odrodzenia.

Marx wielki polonofil( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@chanelzeg: Przecież celem lewicy jest wprowadzenie socjalizmu/komunizmu, organizacje różnią się tylko pomysłem na dojście do niego ew. zakresem działania.

  • Odpowiedz
Do dziś nie zauważyli, że mają kretów (kretki? xD) (nie jestem jedyna ( ͡° ͜ʖ ͡°))


@wycieki_razem: wiesz, oni nie są zbyt lotni, gdyby byli chociaż na poziomie krzesełek na których przesiadują w starbaksach pijąc swoją sojową rewolucyjną kawę to by się domyślili w jakie gówno się wpakowali. Oczywiście nie dotyczy to towarzyszy z KC, oni tym kręcą i mają sporo do wygrania.
  • Odpowiedz