Wpis z mikrobloga

@dran2: nie ja o tym decydowałem - dodam tylko, że czarny chodnik z resztą wyglądał tak se. Aczkolwiek czerwony też będzie, na krzyżówkach i zjazdach
Zdjęcie jest z miejsca gdzie będzie velo, tak wygląda na zywo
@demoos: tak z ciekawości - czerwony asfalt jest znacznie droższy? Pytam bo w NL jak ścieżka jest blisko chodnia czy jezdni z samochodami to chyba zawsze czerwony dają.
no i plus, że dla pieszych też asfalt, może rolkarzom wystarczy :)
@sherkhaan: sporo droższy nie jest, ale w Polsce wiesz jak to jest, przyjdzie Tauron, cos rozkopie i na czerwono nie odbuduje. Druga sprawa to, nawierzchnie trzeba uzgadniać (to nie żart) z właścicielami mediów w ziemi. Najlepiej jakby było z kostki bo później łatwo rozebrać i ułożyć...
W tym miejscu nie ma samochodów, piesi są na podniesionym chodniku, który ma 2m szerokości...ale rolkarze będą na DDR, to pewne
@emka_: nieeeee tam będa rolkarze w dużej ilości...ta droga będzie mieć 3,5km długości, płaskie jak stól, oświetlenie i ławki przy niej. "Stado" rolkarzy jest bardziej niż pewne więc piesi są w dobrym miejscu ( ͡ ͜ʖ ͡)
@wsciekle_piesci_weza: u mnie do okoła zalewu też będzie asfaltowe, ale już ciąg pieszo-rowerowy a nie DDR. Najśmieszniejsze jest to, że stawiano tam znicze po wyciętych topolach, na rowerzystach i rolkarzach psy wieszano, że to przez nich drzewa wycinajo...a asfalt nie idzie gdzie były te drzewa, które się sypały i dobrze, że ktos nie dostał czymś w głowe xD
@demoos: :)
Tylko to rozdzielenie bym zmienił, nie kostka tylko asfalt i inny kolor czy taką strukturę jak mają linie rozdzielające na ekspresówkach etc. Będzie taniej i bezpieczniej.
@ElCidX: rozdział celowo tak. Wszystko na zero będzie więc bez obaw.

Z lampami już dałem spokój grafikowi. Będą drogowe, tylko na niższych masztach. W projekcie jest o parkowych i dlatego tak wrzucił
(zmierzyliśmy ilość światła dla różnych lamp, znaleźliśmy jedną typu parkowego, która daje radę)