Wpis z mikrobloga

Dobra, czas na dalszą część tego postu: https://www.wykop.pl/wpis/24328061/mireczki-pisze-do-mnie-loszka-na-tinder-insta-niep/87187797/#comment-87187797

Napisałem do jej chłopaka z fejkowego konta dla niepoznaki. Reakcja kolegi dosyć gwałtowna, z resztą załącze treść rozmowy to sobie zobaczycie.

Wiem, że oczekiwaliście spektakularnej konfrontacji, no ale jak widać życie samo pisze scenariusze. Propnowałem mu konfrontację, ale poniekąd rozumiem gościa, pamiętam, że sam byłem strasznie zdenerwowany jak się dowiedziałem, że moja różowa przyprawiała mi rogi i zareagowałem dosyć gwałtownie (potem mi groziła policją xD). Ja tylko jestem z siebie dumny, że zdemaskowałem szlaufa, który szuka #bolecnaboku. Mogłem poruchać, a wybrałem drogę sprawiedliwości, mam nadzieję, że docenicie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Szlaufik oczywiście już usunięty z par, pewnie będzie lekko w szoku.

#tinder #zwiazki #podrywajzwykopem
z.....k - Dobra, czas na dalszą część tego postu: https://www.wykop.pl/wpis/24328061/...

źródło: comment_O8JfM5Kzxe187Jfm8IR5x9ymIPT6kLg9.jpg

Pobierz
  • 285
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@NieRozumiemIronii: nadal to są w sumie tylko opinie, mogą przedstawiać najwyżej kto jest bardziej skłonny anonimowo przyznać się że zdradził, a przyjmujemy to za jakiś orientacyjny wyznacznik, w sumie dlatego że nie sposób sprawdzić czy te wszystkie osoby kłamały. Kto ma z tytułu zdrady większy ostracyzm społeczny? Kto się bardziej boi skutków ostracyzmu społecznego? To nie są bezzasadne pytania.
  • Odpowiedz
Kto ma z tytułu zdrady większy ostracyzm społeczny? Kto się bardziej boi skutków ostracyzmu społecznego? To nie są bezzasadne pytania.


@genesis2303: ale oprocz tego ktora plec ma latwiejszy dostep do seksu, wiec i do zdrad. to kobiety decyduja o seksie, bo bez ich zgody jest gwalt :) za zdrady odpowiadaja wiec kobiety, zawsze.
  • Odpowiedz
@ruzowy_wonsz: Tam w rozmowie było podane miejsce, gdzie chcą się umówić. Musiałby być niezły zbieg okoliczności, gdyby okazało się, że to w tym samym mieście, a inna sprawa, że facet pewnie będzie chciał sprawdzić jej telefon i zainstalowany Tinder będzie mówił sam za siebie :P
  • Odpowiedz
@Ambiwalentnik: właśnie odrobiłem twój komentarz z poprzedniego wpisu, w sumie co jakiś czas wertuje takie tematy nawet jeśli są baitami, to są idealne do updateu #czarnolisto:

Ich moralność ogranicza się do tego "mi ma być dobrze, a jak nie jest to wina innych". "jak nie jest mi dobrze, to mogę robić coś złego, więc jestem usprawiedliwiona". "inni są źli, to ja też taka mogę być".


10/10 w
  • Odpowiedz
@Ambiwalentnik: bo nie obchodzi mnie zdanie hipokrytów broniących zdrady, jeżeli ktoś w takich kwestiach popiera skazanie kogoś na bycie okłamywanym, a nie wykluczone że i obrabowanym na pół majątku czy kontakt z dziećmi, to nawet nie chce tracić czasu na czytanie komentarzy takich osób. Tak po prostu.
  • Odpowiedz
@Ambiwalentnik: no to jesteś optymista bo wierzysz w zmianę, ja po prostu nie wierzę, nawet jeśli są pojedyncze przypadki to takie nawrócenie jest na tyle trudne, że raczej mało kogo dotyczy. Nie widzę sensu edukować kogoś na siłę, jak rodzice tego nie zrobili, to ja raczej po nich nie poprawię, ale cieszy że jest jednak jakiś tam ostracyzm wobec takich zakłamanych osób, bo to znaczy że ludzie z zasadami nadal
  • Odpowiedz
ale cieszy że jest jednak jakiś tam ostracyzm wobec takich zakłamanych osób, bo to znaczy że ludzie z zasadami nadal są gdzieś w społeczeństwie.


@genesis2303: albo to hipokryci których innych pouczają, a sami nie inaczej postępują. moja wiara w ludzi ogolnie jst niska i cyniczna. 98% ludzi brzydzi się zdradą, a prawie 50% zdradza. kto madrzejszy wyciagnie wiele z tej statsytyki
  • Odpowiedz
@Ambiwalentnik: szacunki są różne od 30% do 50% z tego co czytałem, a nie sposób tego rzetelnie sprawdzić z jakąś oszałamiającą statystycznie pewnością, tak że wiesz. Poza tym nawet ci którzy brzydzą się tylko na pozór przyczyniają się do budowania ostracyzmu który jednak trochę zmniejsza te liczby, "co ludzie powiedzą" to akurat bardzo niedoceniany instrument.
  • Odpowiedz
szacunki są różne od 30% do 50% z tego co czytałem, a nie sposób tego rzetelnie sprawdzić z jakąś oszałamiającą statystycznie pewnością, tak że wiesz.


@genesis2303: oczywiscie, te szacunki są większe bo zapomina sie o ludziach ktorzy swietnie ukrywają swoje zdrady albo traktują je jako przeskok na inną gałąź czyli zakonczenie zwiazku. ale aby do tego dopuscic trzeba bylo najpierw poszukac kogos bedac w zwiazku, a tego sie nie liczy

Poza tym nawet ci którzy brzydzą się tylko na pozór przyczyniają się do budowania ostracyzmu który jednak trochę zmniejsza te
  • Odpowiedz
@Ambiwalentnik: no nie teraz to ty przesadzasz, pisałem o szacunkach nie bez powodu, autorzy uwzględniają że część badanych kłamie, bo jest to sprawa która może wpływać na ich reputację. Przyznaje się raczej mniej osób, nawet ktoś wyżej screenem zarzucił, aż tak źle nie jest, mało tego gdyby aż tak źle było to w końcu mięlibyśmy tutaj zasady jak w kalifacie z kamienowaniem włącznie.
  • Odpowiedz
wmawia się społeczeństwu, że to faceci częściej zdradzają, co jest kompletną bzdurą

@Yolocaust: nikt nic nie wmawia społeczeństwu, to fakt.

@NieRozumiemIronii: Fakty są takie, że jeśli zdradza 20% mężczyzn, a tylko 13% kobiet, to oznacza, że zakładając te 13% kobiet musi dawać dupy stosunkowo częściej i różnym typkom, żeby "obsłużyć" statystyczne 20% mężczyzn, czy się mylę? ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz