Wpis z mikrobloga

@Thexil: Ile tylko sie da:) Zwykle 1 lub 2 wieksze wyjazdy w roku (tak po 1500 mi + Europa albo odlegle zakamarki UK) i praktycznie co weekend lokalnie po UK (1-2 dni 200-400 mi). Czy to duzo, nie wiem:) Na pewno srednia mi spadla bo juz nie dojezdzam do pracy. Wtedy po 30K rocznie wychodzilo, teraz sam nie wiem, moze 10-15K :)
@Thexil: UX - User Experience (stony, aplikacje itd.) Product Design - wieksza calosc - projektowanie uslugi, biznesu - produktu - ktorego skladowymi czesto sa strony i aplikacje:)

...swoja droga, "co robisz" to chyba jedno z najtrudniejszych dla mnie pytan. Zawsze ciezko mi to zwiezle, konkretnie opisac:)
@jeebzdzidy: studia I stopnia bardzo, 3ci rok. Ścieżka obrana, ale po rozmowach z osobami które w tym pracują (turbiny wiatrowe) widzę, że to nie jest robota do końca życia. W #!$%@? emocjonująca, pasjonująca, zajebista, ale ludzie, którzy przy tym pracują po jakimś czasie zmieniają. Nie wiem, czy zostać w PL czy do Norwegii spieprzyć. I jeszcze przyszła dziewczyna... pewnie wolałaby w PL zostać ze względu na rodzinę, znajomych
Thexil - @jeebzdzidy: studia I stopnia bardzo, 3ci rok. Ścieżka obrana, ale po rozmow...
@Thexil: Robota do konca zycia to prehistoria, tak samo jak dinozaury:) Z reszta powiedz, serio chcialbys robic jedno i to samo po kres dni?;) Wiekszosc ludzi z naszego pokolenia bedzie sie przekwalifikowac po kila razy a wiele zawodow, ktorych beda sie imac prawdopodobnie jeszcze nawet nie istnieje:) A Twoje turbiny mysle ze maja dwa podstawowe plusy. Pierwszy taki, ze cos masz na ten moment zdecydowane (wielu ludzi ma mega problem zdecydowac