Wpis z mikrobloga

#wiedzmin3 Tyle się nasłuchałem o tej grze i w końcu dla niej kupiłem konsole. Wczoraj zacząłem grać, zrobiłem kilka pobocznych zadań i zleceń wiedźmińskich w Białym Sadzie i... Jakie to jest dobre! A przecież to dopiero początek. Ale satysfakcja z ubicia pierwszej południcy to jest to.

#gry #ps4 #wiedzmin
  • 44
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@The_Riddler: Az milo przeczytac, zygac mi sie chce od wpisow w stylu: Kupilem Wiedzmina bo wszyscy zachwalali i nie moge sie wkrecic, bo: za dlugi/system walki ssie/zbyt duzy swiat.
  • Odpowiedz
  • 3
@prodigi No system walki to chyba największa wada całej serii. Wolałbym coś w stylu systemu z serii Batman Arkham - proste ale efektowne. Tutaj trochę nie czuje tego że jednak gram zabójcą potworów. Ale to tylko moje odczucia, system walki absolutnie mi nie przeszkadza. I docenia sie go głównie w walkach 1 na 1
  • Odpowiedz
@The_Riddler: wiele epickich momentow cie czeka jeszcze. Mysle, ze r------e cie po prologu, jak bedziesz mial dostepna cala mape. Ta gra jest pierwsza ktora zdetronizowala fallouta 2 w moim rankingu rpg. Dodatki tez warte ceny
  • Odpowiedz
  • 127
@su1ik Czekaj, chcesz mi powiedzieć że Biały Sad i cała masa rzeczy które mam do zrobienia to tylko prolog?!? Ja p------e, skala tej gry zaczyna mnie przerażać
  • Odpowiedz
  • 0
@The_Riddler Czytałeś książki? Bo sporo frajdy cię niestety mija. Ja wpadłem na początku w grę jak śliwka w kompot. Planowałem zrobić wszystko na 100% ale aktualnie jestem na 100h grania i chyba czas odpuścić i iść po prostu ku końcowi bo już inne gry czekają. Jak chcesz zrobić wszystkie trofki to poczytaj poradnik bo w kilku miejscach możesz się sam pozbawić tej możliwości. No i kupuj i zbieraj wszystkie karty do
  • Odpowiedz