Wpis z mikrobloga

@Felonious_Gru: mam własny sklep i restaurację i wampira i ducha <3 Goblin też w międzyczasie był ale nie wiedziałam co robić i sprzedałam go razem ze swoimi wnukami do innego domu a rodziców wyprowadziłam i jeden umar zaginoł na zawsze xD nie mam innego durnego pomysłu
@parasolki: Jako poważny człowiek, muszę wytłumaczyć czemu ten obrazek jest trochę #!$%@? i nie ma do końca sensu.

Na puzzlach nie ma napisów "2-3 lata". Jest albo coś w stylu "3+ lat" albo "3-99 lat"(że niby nadaje się dla ludzi w każdym wieku, sam miałem kilka pudeł z taką wersją). Ten tekst z obrazka ma już zajebiście długą brodę i przeważnie widziałem go w wersji z tym drugim napisem, ale widocznie
@OszukacFapienie: jeśli pisała je ta sama osoba która układa puzzle dla trzylatków w trzy miesiące to nie jestem zaskoczona poziomem gramatyki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Wiedmolol puzzle dla dzieci mają takie napisy, znaczy to tyle, że odpowiednia kategoria wiekowa dla tych puzzli mieści się w tym przedziale i siedmiolatek w prawidłowym rozwoju będzie za stary tak samo jak i Ty na złożenie ze sobą 20 elementów. Te