Wpis z mikrobloga

Pomocy, wybieram telefon i wybrać nie mogę, w zasadzie skupiłem się na 2: Xiaomi Redmi Note 4 i Lenovo Zuk Z2, który jest lepszy jeżeli chodzi o stabilność i dopracowanie romów? Nie boję się wgrywania, ale zwyczajnie nie mam czasu na zmiany i konfigurowanie wszystkiego co kilka dni. Z góry dzięki za sugestie i podpowiedzi.
Zakup raczej na banggood z PDM


#banggood #xiaomi #redminote4 #lenovo #zuk
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@robert83: Także... Ja po k3 note nie skuszę się na zuka, skoro też mogą po czasie wystapić te problemy, niektórym po paru dniach, niektórym po paru miesiącach. Pal licho gdyby to była fabryczna wada, paypal darmowy zwrot i dostajesz sprawny, ale to może się wydarzyć po okresie ochronnym i wtedy już licho
  • Odpowiedz
@robert83 ja mam od paru miesięcy i polecam. Co prawda na stock romie wg mnie jest kiepski, ale dużo ludzi pracuje nad customami. Co chwilę update systemów opartych na AOSP i LOS. Dla chętnych jest też w pełni spolszczony ZUI z wgranymi usługami google, bez chińskich śmieci. Wystarczy odblokować bootloader. To nie jest telefon, który po wyjęciu z pudełka działa perfekcyjnie​, ale jak się chwilę posiedzi nad nim to fajny sprzęt.
  • Odpowiedz