Wpis z mikrobloga

Ja i @Tiestowiron jesteśmy w stanie zgładzić każdego cwela normika w pojedynku 1v1 czy 2v2, bo nie jestęsmy zasiedziałymi spierdoxami z wykopu których największym osiągnięciem jest podtarcie d--y i dawanie gównoporad na tym s----------m portalu
  • Odpowiedz
@Berserkeley mam 193 i fotki, które wrzucałem, dobitnie to potwierdzają.

@Tiestowiron aha, kolejny super samiec który mógłby mieć wszytko, ale woli siedzieć w piwnicy i trollowc ludzi na tinderze xD
Na pewno ktoś co w to uwierzy xDDD

Spójrzcie na siebie, stulejaki. Marnujcie czas na wkręcanie typków na tinderze i jeszcze macie z tego niezdrową podnietę. To jest ostateczny
  • Odpowiedz
@Berserkeley Jak któryś z was będzie płakał, że nie ma dziewczyny, znajomych, że nie może znaleźć dobrej pracy i ma myśli samobójcze, to ja się tylko uśmiechnę pod nosem.

Na pewno nie będzie mi żal śmiecia.

A teraz won i życzę wam miłego zamulania w sobotni wieczór xD
  • Odpowiedz
@frogfoot: pozdro600 dla typa który odbiera na poważnie portal ze śmiesznymi obrazkami XDD. Z takim dystansem do rzeczywistości życzę powodzenia w życiu. Trochę więcej luzu i mniej kija w dupie kolego ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@madry_i_mieciutki Pokaż jak wygląda alfa broda. A najlepiej pokaż swój dziewiczy zarościk.

No i żeby się p-------c do tego, że spodnie są kolorowe, to trzeba mieć potężny autyzm xD
Ale domyślam się, że w szafie typowego piwniczaka są tylko sprane, czarne jeansy.
  • Odpowiedz
@frogfoot: c-----y ten "zarost" niektórzy z naturalnuch pwodow nie powinni nosić zarostu bo wyrasta takie coś xdd a slimy na bociwnich nogach to porażka xdd ogólnie jestes wysoki ale wyglad kupy masz xdd i nie nie bede wrzucal.swoich fot na wykop jak jakis s--------n xdd
  • Odpowiedz