Wpis z mikrobloga

#webdev #wordpress #freelance

Mirki, żeby nie zaniżać stawek w branży

Strona dla firmy z standardowymi zakładkami:
- oferta
- zespół
- blog
-podstrona dodatkowa
- kontakt

na stronie głównej też takie sekcje ale z uproszczonymi opisami żeby już na poszczególnej podstronnie poczytać więcej

Całość na wordpressie, szablon za 60dolarów z themeforest, dodatkowo wykupienie serwera 60zł na rok
Czy za robocizne 2500 netto to odpowiednia stawka wedlug Was? WIem, że każdy może sie inaczej cenić ale nie mam aż takiego doświadczenia. Poradzicie jako bardziej doświadczeni koledzy?
Bede mógł wystawić fakturę.
  • 11
Już się bije w pierś, że przesadziłem z moją pychą. Nie będzie tam zbytnich wodotrysków, animacje nie są wymagane a raczej chodzi o wstawienie zdjęc i tekstów do motywu, aby wszystko dobrze responsywnie wyglądało. Podpiecie newslettera, formularza kontaktowego.
@LubieKiedy: nie wiem ile w tym wszystkim bedzie twojej pracy w postaci customizacji. jezeli w zasadzie nic nie kodzisz, tylko wgrywasz szablon i kilka wtyczek, to tak 600 zl za sama robocizne byloby absolutnym max, co moglbym dac (bo ile to roboty? 2-3 godziny max). jak musisz sam cos dopisac/scustomizowac to sobie ustal stawke godzinowa i oszacuj czas.