Wpis z mikrobloga

@RezuNN Kiedy będzie jakaś aktualizacja do Waszej gry? Przydałoby się małe poprawki wprowadzić ;)

- dobrze by było aby popup z daily challenge znikał po kliknięciu na niego
- gdy wybieramy boosta ale nie klikamy nic na planszy tylko wciskamy na kolejny, to tracimy ten pierwszy
- gdy mamy już wybrany jakiś boost np zamiana i klikniemy na pierwszy element na planszy, to nie mamy możliwości rezygnacji i wybrania innego
- listę z boostami albo hexa z punktami przenieść na dół, bo trochę denerwuje jedno na drugim
- zamiast popupa use boost or die, dajcie jakąś ikonkę w rogu albo cokolwiek innego aby tylko informowało, że nie ma już ruchu i nie zmuszało do dodatkowego klikania

na razie chyba tyle, poza tym gierka fajna, praktycznie codziennie gram

#android #gry #hexagon
  • 11
Ej, @RezuNN - nie wiem kim jesteś, nie wiem co za grę stworzyłeś, ale możesz zakomunikować swoim użytkownikom, że wykop to nie jest platforma do komunikacji z developerem i on tego jest mail/twoja strona podane w sklepie google? A jak już ktoś jest takim ciołkiem, że używa do tego wykopu to niech chociaż pisze do ciebie na PW zamiast walić swoje smęty na mirko?
@Wiedmolol: A wiesz, że mikroblog to, jak sama nazwa wskazuje, blog? Na blogu również takie rzeczy się umieszcza. Gdybyś kiedyś zwrócił uwagę na spam na nocnej i wrzucanie ciągle kosmonauty do gorących, to potraktowałby cię ktoś poważnie. Zbyt dużo energii marnujesz na wykop. ;)

@f5a38: Aktualizowałeś ostatnio grę? Dodaliśmy kilka nowych funkcji, a co do rezygnacji z boosta, to jesteśmy świadomi tego.
@RezuNN: Nocna nie taguje więc mam na nich wywalone, kosmonautę mogę sobie zablokować raz i odsieje mi to 90% przypadków, za to pojedynczych idiotów nigdy wszystkich nie poblokuję więc trzeba ich po prostu tępić. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@RezuNN: Nie miałbym nic przeciwko jakby umiejętności były na dole, pod planszą a hexagon z punktami mógłby być trochę mniejszy, dzięki temu planszę można unieść trochę wyżej. Ewentualnie to zamienić, umiejętności niech zostaną tam gdzie są a hexagon z punktami pod planszę. Po bokach hexagonu jest wtedy wolne miejsce i tam można wrzucić jakąś ikonkę w przypadku braku ruchu ewentualnie coś jeszcze jak przyjdzie Wam do głowy. Jak już mocno chcecie