Wpis z mikrobloga

@erbo: Bardzo fajny murzynek, ale nas białasek nie powinien z niego brać przykładu ( ͡ ͜ʖ ͡)
Jak piszę, to sytuacja jak z nieistniejącym krzesłem komora. Jakei wtedy miały używanie PiSowskie media z tej sytuacji, tak teraz maja inne media śmieszki z memicznego Adriana ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°
z nieistniejącym krzeslem komora było podobnie, a jakie wtedy był śmieszki


@Kempes: Śmieszki były z całego nagrania, np. z "chodź Szogunie".
Poza tym w krzesło można było chociaż uwierzyć, bo na coś jednak Bronek wlazł.

A w przypadku tej fotki Dudy, tylko skrajni debile mogą uwierzyć że coś tu jest źle.
@erbo: No ale wtedy nikt z PiSowskich mediów i popierających PiS nie zaskoczył, że to było śmieszkowanie prezydenta Komorowskiego. Więc o co ten ból dupska teraz kiedy Adrian się w podobny sposób wygłupił i sobie także tym razem media robią z tego śmieszki ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
@Kempes:
Już ci pisałem, że z Komorem nie chodziło tylko o krzesło, ale o Szoguna.
Poza tym, potwierdzasz to co pisałem, mało kto zna fotki z japońskiego parlamentu, ale fotki polityków z kciukami zna każdy.

Dlatego tak jak pisałem, w krzesło można było uwierzyć, a we wpadkę Dudy uwierzą tylko debile.
No ale debile to przecież elektorat lewactwa xD
@erbo: M.in. chodziło o krzesło, a jakby memicznego Adriana nagrywali to może by cos jeszcze doszło do tego występu ( ͡ ͜ʖ ͡)

Tylko debile mogli uwierzyć w krzesło komora, które jak się okazuje jest lokalna tradycją, a że szgonie powiedział do jednej z osób ze swojej świty żeby sobie posmieszkować.... hue hue hue... to tylko debile mogli uważac to za jakąś obrazę dostojeństwa (
@Kempes: serio Komorowski śmieszkował? Przecież sam w to nie wierzysz. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wlazł gamoń na coś z glupoty, nie z chęci zaśmieszkowania.
Poza tym myślisz że i ty tak niesamowicie śmieszkujesz zmieniając imię prezydenta? To było śmieszne dawno temu i przez chwilę i to tylko w niektórych kręgach o niezbyt wyrafinowanym poczuciu humoru i niskim ilorazie inteligencji.