Wpis z mikrobloga

Siemanko Mirki i Mirabelki :) Ostatnio pytałem tutaj gdzie we #wroclaw można spróbować swoich sił w Stand-upie. Udało mi się zapisać na SUMO, napisałem 7-minutowy występ i wystąpiłem :) Jestem z siebie dumny, że w końcu się do tego zebrałem, ale jestem ciekaw co sądzą o tym osoby, które nie znają mnie osobiście. Dlatego wrzucam tutaj. (I've got balls I know) Także powiedzcie szczerze co myślicie, ale nie bądźcie za surowi XD

#chwalesie takie jakby #pokazmorde #standup #humor #heheszki
Fortesque - Siemanko Mirki i Mirabelki :) Ostatnio pytałem tutaj gdzie we #wroclaw mo...
  • 20
@kj5: Nie ma sprawy :) Już mam napisany materiał na następny raz. Możliwe, że już w czerwcu, znowu się uda wystąpić. Ale w ogóle jeśli chodzi o stand-up we Wro to obczaj sobie SUMO. Może nie jest to jakaś impreza wielkich lotów, ale atmosfera jest przyjemna, bywa zabawnie, a wejściówka to raptem 5zł :D Zapraszam XD
@flapjack: Nawet sobie nie wyobrażasz XD Kręcę się po tej scenie jakbym miał owsiki w dupie XD Oglądam to wczoraj po raz pierwszy i takie "A skąd tutaj ta #!$%@?"? XD "ooo tej #!$%@? też miało tu nie być" XD Ale to akurat ze stresu ;p Dobrze, że chociaż tekstu nie zapomniałem. :D
@Fortesque: chodziło mi o to, że masz w głowie listę tematów i płyniesz czy piszesz wszystko i w sumie później recytujesz zamiast opowiadać. Ile stron ci wyszło na te 7 min?
@BojtaS: Ze strona? Ale nie recytuję. Nie potrafię się uczyć na pamięć. Mam rozpisane tekst tak jakbym go powiedział, ale nie sposób jest to powtórzyć słowo w słowo. Dlatego dobrze jest wiedzieć co chce się opowiedzieć :)