Wpis z mikrobloga

@Frenzel to chyba nigdy tak do konca, bo takie dni jak ten, czy rocznica urodzin, wigilia itp przypominaja. Moj tata zginal gdy mialam niecale 3 lata, wiec jego brak byl dla mnie zwyczajny, normalny, ale kiedy nagle umarla mama 1,5 roku temu juz nie moge tak do tego podejsc. Dopiero niedawno bylam w stanie powiesic jej zdjecie w mieszkaniu, tak nie chcialam i nie potrafilam.

@hi_im_cayman aktualnie 29 lvl here i brak
4 rok tutaj, moja Mama zmarla na początku maja. Najgorsze, że mieliśmy większość życia dobre relacje i akurat w ten ostatni rok się bardzo zepsuło... Nie zdążyłem się z nią pogodzić a zapraszała mnie na majówkę do siebie... Na początku miałem dużo snów, że jednak żyje, wróciła. Potem się budziłem i pustka. Już od jakiegoś czasu mi się nie śni.

Najbardziej ze wszystkiego żałuję, że spojrzałem do trumny przed pochowaniem (rodzina zdecydowała
@Veno86-grze: nie wiem co Ci powiedzieć. Moja Mama przeszła ciężką chorobę i dziś jest raczej dobrego zdrowia, i jest to jedna z tych rzeczy, które w życiu doceniam najbardziej, bo chyba bym od zmysłów odeszła. Nawet nie chcę myśleć Twojej sytuacji ( ͡° ʖ̯ ͡°) Trzymaj się ( ͡° ʖ̯ ͡°)