Wpis z mikrobloga

@coby182: wiesz, to ze nie sali do puszki to nie znaczy ze nie daja w ogole. Pewnie sporo osob stamtąd również wspomaga akcje charytatywne. Sam Rzezniczak jakim piłkarzem obecnie nie jest to pomaga i udziela sie w duzej liczbie akcji charytatywnych
@MistrzKoala: taaa, tylko, ze jak siedzialem na zachodniej trybunie to nikogo od zbiorki nie bylo. I z wykopu sie o tym dowiedzialem. Jesli tak dobrze zorganizowana zbiorka to nie dziwie sie, ze takie roznice miedzy trybunami.
Tak w ogole to niestety akcja policji za jeden mecz kosztuje wiecej niz kasa z tej zbiorki. A niestety policja obstawia kazdy mecz a te trudniejsze to juz w ogole na bogato. Normalnego kibica nie
@rydzo ja dopingowal bym na tym meczu w sektorach gosci. Mnie tam nie bylo kaze info mam z tego co wyczytalem na internecie. Ja wiem ze obstawa policji nie jest wszystkim potrzebna ale w kazdej grupie kiboli znajdzie sie jakis pseudo kibic co bedzie patrzył robic zadyme
@rbk17: Szanuję motzno za tę zbiórkę, ale faktycznie szkoda, że obstawa na każdy mecz z udziałem większych grup kibicowskich (Legii, Lecha, krakowskich, trójmiejskich i.t.d) kosztuje kilkukrotność sumy zebranej w tej zbiórce. I to niestety jest wina zwierząt z szalikami (żeby nie było, sam co tydzień-dwa zapierniczam na stadion w szaliku i uważam większość kibiców za normalnych ludzi), które są gotowe zabić innego zwierzaka (albo nawet "zwykłego" kibica) tylko dlatego, że nosi
@TomaszFutbalista: Taka prawda - na każdy mecz na TOPie w Warszawie wystawianych jest kilkuset policjantów, całe tzw. "prowadzenie" kibiców przyjezdnych zaczyna się już od granic garnizonu warszawskiego, wysiadka na PKP, eskorta podstawionych autobusów, meczyk i w drugą stronę. Za każdym razem. I jestem święcie przekonany, że gdyby nie tych kilkuset policjantów, którzy stoją na sztywno by pokazać, że jest ich dużo to krewcy kibole z jednej i z drugiej strony porozwalali