Wpis z mikrobloga

@Frality: haha mirek ale akcja, przez ostatnie kilka dni tej samej kurtalki szukam i nic, powiem ci ...
bylem w Bicester obadac Tommiego nic, jeden sklep w ldn tez nic, widzialem kilka jest na ebay ale ludzie z resell wolaja £260, pfff. Szukam jakiegos kozackiego denimu i jednak ten Tommy 90s mi sie spodobal strasznie, logo moze ciut za duze ale jaram sie tym krojem.
@wendy_z_breaking_bad: to nowa kolekcja vintage hehe. Ja powiem Ci ze to modne bardzo w tym sezoNie. Mieszkam w Londynie i tu teraz kazdy zapieprza w koszulkach / bluzach / kurtkach wlasnie z duzym logiem. Tutaj wszystko ma swoj sezon. Jak np ubiegla zime kurtki Canady goose. Czy dwa wakacje temu nike vintage high sedue. Kilka lat temu beats dr dre ;)
@Frality: obserwuje, wiem co sie dzieje dokola ( ͡° ͜ʖ ͡°) jedyna alternatywa to chyba tanszy resell, wpisalem maila pod oferta tej kurtki Tommiego, ze w razie co to daja znaka jak bedzie dostepna ale watpie cos, moze jesien... ewentualnie jakis denim TH + wieksza naszywka gdzies z aliexpress lololol