Wpis z mikrobloga

@RezonatorKwarcowy: @bocznica: @perkaman: @Leel00: @Frality: typowy wykop. Nie znam się to się wypowiem. Pomijając już czy dana rzecz jest dla kogoś ładna czy nie, to nie da się zaprzeczyć, ze teraz jest po prostu taka moda na duże logo. Bez względu jak to wyglada na pewno jest modne i szary człowiek może sobie wyśmiewać, ale środowisko (jakkolwiek związane z modą) doceni. Fashion victim swoją strona, ale jak
@mental_cat gościu dla mnie to możesz nawet sie ubrać w prochowiec jak Ci się podoba i taka jest moda. Ta kurtka jest brzydka i afiszowanie się logiem "bo taka moda", proszę Cie...
@mental_cat: Dziękuję za wykład. Bezsensowny, prymitywny, konsumpcyjny i nastawiony jednostronnie, ale zawsze jakiś.
Moda- fakt to sprawa indywidualna, ale ślepe podążanie za modą to idiotyzm. W tym roku modne są dresiki z miejscem na pampersa - super. To nic, że z racji sylwetki wyglądam w tym jak kalarepa z opuchlizną wodną, ale "środowisko" wymaga i dobrze patrzy na mnie i moje bawełniaczki.
Że się zapytam - czy uprawnione są tylko określone
@perkaman: nigdzie nie napisałem, ze jestem modny. Ta kurtka jest modna. I to, ze Tobie się nie podoba nie zmienia tego, ze nadal jest modna. Ot co.

@Leel00: ale dlaczego wychodzisz z założenia, ze to ślepe dążenie za moda?komus może się to niesamowicie podobać. Co do ceny - dla jednych droga, dla innych nie.
Raczej Bomber nie przejdzie. Nie ta siła marki. Jak na siłowni chodzą w koszulkach Trec, spodnie
@mental_cat:
Czy mi coś przeszkadza - nie. Najwyżej jest śmieszne, irytujące lub żenujące. Wydaje mi się, jesteś uzależniony od "marki". Jeżeli ktoś na mirko pyta o takie rzeczy, jak kurtka z banerem na plecach, to jego problem.
Jest setki takich kurtek. I jedyną ich wadą jest to, że marka na plecach nie ma "takiej siły przebicia". To jak to wygląda? Ubranie zwykłej jeansowej kurtki "noname" to już wiocha i obciach, czy
@Leel00: Jedne marki sa silniejsze od innych. Telewizor królujący w Polsce to Samsung (nie mam statystyk - własna obserwacja), a kupisz i tańsza Mante. Można jeździć Fiatem, ale jednak BMW, Audi czy Mercedes są bardziej pożądane. Każdy wybiera co chce, a marki pakują kupę forsy w budowanie swojej siły, żebyś ostatecznie wybrał ich, nie konkurencje. Co jak widać, często działa.