Wpis z mikrobloga

-wrzucaj tony cycków bo gówno koszulki trzeba reklamować xD
-placz że murki nie szanujo xD
-odjeb trójkąt z dwoma facetami gdzie z jednym jesteś w związku a jeszcze jedna dodatkowe osoba robi zdjęcia xD to w sumie cztery xD
-wrzuć do netu xD
-brak profitu xD

@szata @chanequa

#heheszki #humorobrazkowy #szata #afera
Qiudo - -wrzucaj tony cycków bo gówno koszulki trzeba reklamować xD
-placz że murki ...

źródło: comment_STzVQL60pTUcn3cBXeIOtkB4jbujvX4o.jpg

Pobierz
  • 139
Żaden normalny, facet nie będzie miał dzieci z kobietą z którą zaliczył trójką

xd

No ale to dla normalnego, zdrowego na umyśle faceta nie jest materiał na kobietę z którą można wiązać przyszłość.

xd^2

@Qiudo: normalny, zdrowy na umyśle człowiek nie #!$%@? się innym w życie seksualne. Chcą robić sobie zdjęcia i wrzucać je do neta - proszę bardzo, nikt nie każe oglądać, a tym bardziej bóldupić z tego powodu.
Czemu
@Qiudo: widzisz, różnimy się tym, że nawet jak nie smakuje mi zupa pomidorowa, to jestem w stanie zrozumieć, akceptować i nie przysrywać się do ludzi jeżdżących na Doroczny Zlot Miłośników Pomidorówki w Warzęchowie - po prostu jej nie jem i tyle



@kaarp: jezeli dla Ciebie to to samo, to raczej nie ma o czym dyskutować -

@loczo: Porównujesz preferencje jedzenia do preferencji seksualnych, których podmiotami są żywe osoby? Rozum Ty masz jeszcze? xD

W dupie mam co kto robi w swojej sypialni, serio jestem ultratolerancyjny, ale to wasze wmawianie i racjonalizowanie, że #!$%@? na 2 baty to w sumie taka norma i co druga para to stosuje/myśli o tym, albo najlepiej że prawie każda kobieta o tego chce, to człowiek serio już nie wie z kim tu