Wpis z mikrobloga

Jeśli miałbym wymienić jakiś pozytyw siedzenia na tym portalu to zdecydowanie byłoby to wyleczenie mnie z prawactwa. Tak zakompleksionej i oderwanej od rzeczywistości, robiącej sobie problemy z dupy grupy nie ma nigdzie chyba. Aż w końcu coś u mnie zaskoczyło, że nie chce mieć z takimi ludźmi nic wspólnego

A bywały czasy, że siedziałem ze znajomym i podniecaliśmy się wywiadami Bosaka i Korwina, jak to nie masakrują kolejnych lewaków xD

#bekazprawakow #wykop #polityka
  • 140
  • Odpowiedz
@Kiedys_Mialem_Fejm: Bo ludzie z natury są lewakami. Fajnie czytać jak dziadek w muszce który nigdy nie zhańbił się pracą i za czasów najciężej komuny, jeździł sobie jak gdyby nigdy nic po świecie i grał w brydża, robi rozkminy na temat wolnego rynku i o tym żeby Polska gospodarka obrała totalnie inny obrót niż cały cywilizowany bogaty świat xDDD Bo jak się polakom da pensje minimalną na poziomie Uni Europejskiej to
  • Odpowiedz
@diabeu255: to było sprowadzenie do absurdu żeby wykazać idiotyzm powiedzenia, mogę dać przykład z pedofilią jak wolisz, dla jednych ekstremum to patrzenie na dzieci w parku, dla innych jest stopniowanie na lekkie i ciężkie, problem w tym że ilośc idiotów zakładających że ich światopogląd jest tym głównym właściwym i wszyscy myślą według niego jest zatrważająca.
  • Odpowiedz
@Vuko__Drakkainen: ponieważ istnieją skrajności które są podstawą czyjegoś światopoglądu wiec nie będa uznane przez daną osobę za głupią, np. każde życie jest święte, pomijam fakt że dla mnie może być to skrajność a dla ciebie nie, zatem skoro można iść dalej od antynatalizmu i np. chcieć wymordować wszystko co żyje, pisanie że nie siedzi się w skrajnościach jest czymś co robi idiota, bo tych skrajności nie zdefiniował zanim to powiedział.
  • Odpowiedz
w Polsce wszystko musi być na odwrót xD


@KochanekAdmina: o ile z cala wypowiedzia twoja sie zgadzam, o tyle to ostatnie stwierdzenie, jest tak bliskie prawdy jak sam #!$%@?. I moze to miec jednak spory wplyw na to co pisales wczesniej.
U nas jest #!$%@? zawsze wszystko na odwrot niz powinno byc, czy tez zdrowy rozsadek podpowiada.
  • Odpowiedz
@KochanekAdmina: Tylko ze te kraje byly kiedys "prawackie", dorobily sie i staly sie "lewackie".
Szli poziom po poziomie, a nie da sie tego przeskakiwac jak w IcyTower. Tez musimy byc jakis czas "prawaccy" zeby pozniej byc "lewackim" krajem.
Zobacz jak Chiny przyspieszyly na "prawactwie", daj im jeszcze z 10-20 lat i zaczna wprowadzac socjal.
  • Odpowiedz
@Usmiech_Niebios znowu #!$%@? jakieś głupoty o zabijaniu ludzi które nie mają za wiele wspólnego z tematem. Zdefiniowanie skrajności w polityce nie jest zbyt skomplikowane, i nie ma znaczenia to, że dla kogoś dla kogo skrajność jest podstawą światopoglądu, nie uzna tego za głupie, bo to tylko subiektywna opinia.
  • Odpowiedz
@Kiedys_Mialem_Fejm U mnie było na odwrót - gdy byłem młodszy (tak koło 16-17 lat) popierałem SLD i PO. Dopiero później zrozumiałem, że pieniądze w budżecie państwa nie biorą się znikąd, tylko z podatków ciężko pracujących ludzi i jeśli rząd chce komuś dać 500 zł, to najpierw musi zabrać 700. Zrozumiałem też, że rozdawnictwo demoralizuje i zniechęca do pracy. Dlatego zostałem korwinistą i wygląda na to, że tak już pozostanie. Z Korwina
  • Odpowiedz
@Kiedys_Mialem_Fejm: ja m. in. przez ten portal stałem się "centrystą". To znaczy, w różnych sprawach jest mi bliżej raz do lewa, raz do prawa (chociaż częściej chyba do lewa), ale nie zgadzam się na łatwe rozwiązania wszystkich problemów świata. Nie chce być też się dać zaszufladkować do jednej ze stron, bo wiem, że wtedy człowiek dużo przychylniej patrzy nawet na durne pomysły "swoich" i dużo krytyczniej na dobre pomysły "tamtych".
  • Odpowiedz
@Kiedys_Mialem_Fejm Starczy przejrzeć znaleziska z głównej. Takiego poziomu agresji, chamstwa i zaślepienia w komentarzach i wpisach nie widziałem nigdzie indziej. Wiadomo że wszędzie znajdą się tacy ludzie, ale agresywne prawactwo z obsesją na pukcie seksualności i religii stanowi tutaj 90%. Są oczywiście chwalebne wyjątki mające swoje zdanie i przedstawiające je bez zaczadzenia.
  • Odpowiedz
@Kiedys_Mialem_Fejm: sam zaczynałem jako wojujący korwinista i dzielnie broniłem wolnego rynku i idei zlikwidowania podatków do czasu, aż ogarnąłem, że to w większości jest #!$%@? o niczym a same ich idee są tak samo niemożliwe do zrealizowania jak komunizm xD

@szarzujacyzajaczek bo prawaki są za ideą wolnościową jeśli chodzi o rynek ale spróbuj im pokazać dwóch mężczyzn tworzących szczęsliwy związek i chcących wziąć ślub (cywilny oczywiście) to te ich
  • Odpowiedz