Wpis z mikrobloga

Mirki co się właśnie #!$%@?ło. Siedzę z niebieskim paskiem w kawiarni i nagle on żartując zaproponował mi żebym na niego nasikała :D zapytałam tylko czy teraz w tym momencie, a on powiedział, że tak. Niewiele myśląc zgodziłam się, że to zrobię, a on dalej nie wierząc postanowił się założyć, że niby takie tylko żarty sobie robię i na pewno tak nie będzie! No to zakład! Poszliśmy do łazienki, wysikałam się na jego rękę, po czym grzecznie wróciliśmy do stolika :D Właśnie czekam na mojego drinka za wygrany zakład, a niebieski siedzi przede mną oszołomiony i wciąż nie może uwierzyć w to, co przed chwilą się wydarzyło :D

#zwiazki #seks #niebieskiepaski #rozowepaski
  • 87
  • Odpowiedz
@blondeblossom: nie, laski wciąż są zbyt mało otwarte na szalenstwa, szanuje jeżeli ktoś jest pomysłowy

Scat mnie nie kreci, bo zaraz wszyscy zaczną o tym mówić, ale pissing, outdoor, flashing, to sa fajne rzeczy
  • Odpowiedz
@kasiennka: Koleś badał grunt i sprawdzał czy podzielasz jego fetysz, a w razie odmowy wykręciłby się mówiąc, że to po prostu beznadziejny żart. Przed następną randką przyszykuj się jedząc większe ilości błonnika
  • Odpowiedz
@kasiennka: Nie wiem co jest dziwniejsze. Fakt że specjalnie poszliście do toalety by mu nasikać na dłoń dla zakładu czy temat przy posiłku. Chyba że to był temat o fetyszach. W takim razie już wiem co będziecie robić w najbliższym czasie ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
szanuje jeżeli ktoś jest pomysłowy


@noekid: Ja też, ale takie akcje, to są bardzo intymne i prywatne sprawy, więc gardzę tymi, którzy piszą o tym na wykopie, bo robią to dla atencji.

pissing, outdoor, flashing, to sa fajne rzeczy

Owszem, ale różowa, która wpisem o tym chce zdobyć atencję bandy stulejarzy do tego stopnia, że jej wpis leci w gorące, dla mnie jest bezwartościową karyną. Jak chciała zabłysnąć, to mogła się
  • Odpowiedz
@GoSiulKa: dlaczego oceniasz wszystko przez pryzmat atencji? Bo tak Cię tu nauczyli?

Takie akcje po raz pierwszy są niesamowite to pod wpływem emocji napisała, fajnie, mimo, że większość tutaj nie porozmawia na poziomie

znajomym z reala o takich rzeczach nie powie, z wiadomych powodów

Facet piszący o tym samym byłby tylko "#!$%@?", nikt o atencje by nie oskarzal
  • Odpowiedz