Wpis z mikrobloga

Wiem jak rozwiązać problem z zamachami. Za każdą ofiarę zabitą - łapanka na ulicy, wśród ciapaków - po 1000. Za każdą ranną po 100. Nie ważne kto! Doktor, inżynier, sprzedawca kebabów. I tak w każdym państwie UE - i do Syrii! Sami by łapali terrorystów zanim ci by się pojawili. To wojna i trzeba stosować metody jak na wojnie. Może nie do obozu, ale zesłanie. Niech wracają skąd przybyli, jeśli nie potrafią żyć w cywilizowanym społeczeństwie.

#zamach #terroryzm #islam
  • 275
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@DJtomex: Jaka nienawiść, zwykła samoobrona. Zresztą mam kochać zamachowców? Puknij się w czółko drogi mirku. Nie jeden polski obywatel zginął zabity przez ciapaków. A teraz mówi się o kolejnej dwójce z ostatniego zamachu. Nie wszyscy muzułmanie to zamachowcy, ale niemal wszyscy zamachowcy to muzułmanie.
  • Odpowiedz
Wiem jak rozwiązać problem z zamachami. Za każdą ofiarę zabitą - łapanka na ulicy, wśród ciapaków - po 1000. Za każdą ranną po 100. Nie ważne kto! Doktor, inżynier, sprzedawca kebabów. I tak w każdym państwie UE - i do Syrii!


@xandra: Niemcy tego na nas probowali podczas okupacji i sama sobie odpowiedz czy to pomoglo. Jedyne co wywolasz to muzulmanskie rozruchy.
  • Odpowiedz
@wilku88: Deportacja do kraju pochodzenia to nie śmierć. W wielu krajach może być niewiele gorzej. Nienormalna sytuacja, nienormalne metody. Zresztą poczytaj ten wątek.
  • Odpowiedz
Wiem jak rozwiązać problem z zamachami. Za każdą ofiarę zabitą - łapanka na ulicy, wśród ciapaków - po 1000. Za każdą ranną po 100. Nie ważne kto! Doktor, inżynier, sprzedawca kebabów. I tak w każdym państwie UE - i do Syrii!


@xandra: czyli sugerujesz, żeby za każdym razem kiedy ISIS przyśle do nas jednego terrorystę żeby dokonał zamachu UE odsyłała im przynajmniej 1000 potencjalnych rekrutów? :)

Bo zakładam, że rozumiesz,
  • Odpowiedz
@Ryan_Newman: To są uciekinierzy, którzy mimo tego, że mieli u siebie jak w raju - w końcu ich prawa - lecą na darmową kasę i wygody. Materialiści, a wśród nich grupa radykałów. Jak myślisz, co zwycięży, wiara i ziemia z której uciekli, czy strach przed powrotem i utratą nabytych wygód? Ja myślę, że to drugie. I myślę nawet, że nie nie będzie okazji aby to sprawdzać po ogłoszeniu takiego komunikatu.
  • Odpowiedz
@xandra: Jeden student chciał wysadzić tylko mu nie wyszło. No i dlaczego ja albo moja rodzina czy przyjaciele mieliby być wyrzuceni do syrii? Już nie pamiętasz jak w Polsce była "próba zamachu" popełniona przez Polaka?
  • Odpowiedz