Wpis z mikrobloga

Wiem jak rozwiązać problem z zamachami. Za każdą ofiarę zabitą - łapanka na ulicy, wśród ciapaków - po 1000. Za każdą ranną po 100. Nie ważne kto! Doktor, inżynier, sprzedawca kebabów. I tak w każdym państwie UE - i do Syrii! Sami by łapali terrorystów zanim ci by się pojawili. To wojna i trzeba stosować metody jak na wojnie. Może nie do obozu, ale zesłanie. Niech wracają skąd przybyli, jeśli nie potrafią żyć w cywilizowanym społeczeństwie.

#zamach #terroryzm #islam
  • 275
  • Odpowiedz
@Camel665: @zirytowana_plaszczka: @MinnieMouse0: @hohohohoho: Czy wy jesteście ślepi? Ile jeszcze niewinnych ludzi ma zginąć? Ile dzieci? Ile Polaków? Chcecie dalej udawać, że nic się nie dzieje? Wybijają nas, zastraszają, przejmują kontrolę nad kolejnymi dzielnicami w Paryżu, w Londynie. Lepiej już zacznijcie przechodzić na islam, skoro tak ich kochacie.
  • Odpowiedz
@xandra: a ja myślę, że Twoje przemyślenia to trochę takie "januszowanie" i "na zdrowy chłopski rozum". Serio poczytaj książki historyczne i zobacz jak kończy się stosowanie odpowiedzialności zbiorowej - czy faktycznie władza uzyskiwała "uległość" represjonowanej grupy czy represjonowana grupa radykalizowała się i dochodziło do jakiejś katastrofy (ludobójstwa grupy, zwiększenia się zachowań desperackich/terrorystycznych, wybuchu powstania etc.).

Proponujesz rozwiązanie stare jak świat - dlaczego nie chcesz poczytać o starych jak świat skutkach takich zachowań? Serio uważasz, że przez tysiące lat dopiero Ty jesteś pierwszą osobą, która wpadła na taki pomysł?

Co jakiś czas ktoś na niego wpada. Nawet co jakiś czas ktoś go realizuje
  • Odpowiedz
@xandra: co Ty w ogole pieprzysz to sie w pale nie mieści. A co Ty wiesz o Londynie i muzułmańskich dzielnicach? Co wiesz o Paryżu? Twoja retoryka jest tak durna, ze jedyne logiczne rozwiązanie Twoich problemów to usunięcie konta
  • Odpowiedz
Czy wy jesteście ślepi? Ile jeszcze niewinnych ludzi ma zginąć? Ile dzieci? Ile Polaków? Chcecie dalej udawać, że nic się nie dzieje? Wybijają nas, zastraszają, przejmują kontrolę nad kolejnymi dzielnicami w Paryżu, w Londynie. Lepiej już zacznijcie przechodzić na islam, skoro tak ich kochacie.


@xandra: Typowa Grażynka. Kto udaje, że nic się nie dzieje? Kto ich (jak rozumiem terrorystów?) kocha?

Widzisz różnice pomiędzy krytyką Twojego "genialnego" i "odkrywczego" pomysłu na
  • Odpowiedz
@rudyxp: To co przeczytam w internecie, o terrorze jaki tam panuje. O kobietach bojących się wyjść z domu. Niestety nie byłam tam, ale to nie upoważnia cie to dyskredytowania mnie w ten sposób. A poza tym grzeczniej.

@zirytowana_plaszczka: Może tak, a może nie.

@Ryan_Newman: To co proponujesz? Przejść na islam?
  • Odpowiedz
@Ryan_Newman: Jak to coś się dzieje? Przecież to był incydent, atak, żaden zamach! Poprzednie też były incydentami. Nie chce mi się powtarzać, już to wyżej przerabiałam, poczytaj sobie. Poza tym porównanie tak głupie, jak tylko można wymyślić.

@kawior2007: Deportacja do kraju pochodzenia potencjalnie niebezpiecznych nachodźców to nie jest sposób Hitlera, a wręcz odwrotnie. To sposób radykalny i okrutny co powtarzam po raz kolejny, ale jaka jest alternatywa? Wybić
  • Odpowiedz
@xandra: incydent XD moze gdybys znała troche lepiej angielski to nie
używałabys tego durnego argumentu
Czyli gdybys Ty żyła za granica i polski seba by sie wysadził a potem lodowa by Cie zgarnęła z ulicy i wysłała do polski to uważałabys to za całkowicie Ok?
  • Odpowiedz
@MinnieMouse0: Kolejna, stuknij się w głowę. Zapraszasz do domu gości, paru zaczyna rozrabiać, mordują ci brata, siostrę, nie ważne. Nie wszyscy są źli, ale nie wiesz którzy to, więc ich wypraszasz. To sposób Hitlera?
  • Odpowiedz
@rudyxp: Tu nie chodzi i tłumaczenie, tylko o ukrywanie i tuszowanie przestępstw popełnionych przez nachodźców. Wiele krajów ma z tym poważny problem. To nie tylko zamachy, ale ich zachowanie. Po prostu bydło.
  • Odpowiedz
Jak to coś się dzieje? Przecież to był incydent, atak, żaden zamach! Poprzednie też były incydentami. Nie chce mi się powtarzać, już to wyżej przerabiałam, poczytaj sobie.


@xandra: No Grażyna jak nic. Jedną ręką tłucze kotlet dla Janusza, drugą pisze komcie i brakuje czasu na czytanie ze zrozumieniem.

Chcesz dyskutować ze mną czy chcesz żebym się tłumaczył z tego co powiedzieli i uważają
  • Odpowiedz
Zapraszasz do domu gości, paru zaczyna rozrabiać, mordują ci brata, siostrę, nie ważne. Nie wszyscy są źli, ale nie wiesz którzy to, więc ich wypraszasz


@xandra: Czemu miałbym wypraszać wszystkich? To nie muzułmanie są największym zagrożeniem Europy. Zdecydowanie większym problemem jest powolny rozkład wartości chrześcijańskich. Bardziej widoczny na zachodzie ale i już w Polsce postępujący.
  • Odpowiedz
@xandra: Ty chcesz zabijać niewinnych ludzi, bo mają taką samą narodowość jak ktoś kto rozrabia... Poza tym, koleś który się wysadził wczoraj był Brytyjczykiem... Mam nadzieję że wybierzesz tych kilka tysięcy Brytyjczyków których skarzesz na śmierć na wojnie w Syrii.
  • Odpowiedz