Wpis z mikrobloga

Wczoraj byłem się spotkać z moim starym Mireczkiem z licabazy i opowiadał mi dobrą historię xD

Mireczek po studiach wyjechał do Stolycy i tam też poszedł do pracbazy. Mniej więcej pod koniec roku dzwoni jego kolega poznany na jakimś szkoleniu i mówi mu, że jest pól etatu do czerwca u niego i potrzebują kogoś z jego skillami i doświadczeniem. Dwa dni w tygodniu po cztery godzinki. Hajs też się zgadzał, więc Mireczek się nie zastanawiał.
Było to koło piątku, więc poszedł w miasto i w jednym klubie poznał loszkę wg niego tak 7/10. Loszka go bajerowała, opowiadała o studbazie jak to beznadziejnie i w ogóle. Coś wypili i koniec końców wylądowali u niego na kwadracie, a tam wiadomix #seksy.

Mireczek idzie w poniedziałek do #pracbaza, wchodzi do pokoju swojego teamu i patrzy, a tam w pierwszym rzędzie siedzi #rozowypasek, który brał u siebie na kwadracie.

Czy wspomniałem, że ta praca do uczenie w licbazie w klasie maturalnej w zastępstwie?

#przegryw #alewtopa #zaruchanie #facepalm2000
  • 12
@GRBAS: Wiem, wiem. Wiem też, że nauczyciele mają pensum, ale sądziłem, że dodatkowy czas na przygotowanie do lekcji, wywiadówki, sprawdzanie klasówek wchodzi w standardowy etat.