Wpis z mikrobloga

No dobra. Pierwszy raz w życiu nie mam zdania o zegarku. Niby Aerowatch, ale jednak kwarc (Ronda). Niby elegancki bo mega cienki i z dosyć gustowną koronką. Za to arabskie cyfry rodem z lat chyba 60. ubiegłego wieku. Szafirowe szkło, brak sekundnika. Cena ok. 2300 zł, ale mogę mieć za 1/2 tego. Brać? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#zegarki
crazyfigo - No dobra. Pierwszy raz w życiu nie mam zdania o zegarku. Niby Aerowatch, ...

źródło: comment_qK8ncaagdT1v8b6zX4xzgaZDcvLNSukJ.jpg

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@savagetommy: Właśnie zastanawiam się dlaczego Aerowatch wyprodukował taki zegarek, który nijak nie pasuje do obecnych trendów. Poza tym cena jest jaka jest - spokojnie można było się pokusić o najprostszy, ale jednak automat.
  • Odpowiedz
@wolnystrzelec: za 500zł to oni je sprzedają, nie znaczy, że warto za to tyle zapłacić ( ͡° ͜ʖ ͡°) Za mniejsze pieniądze można mieć automatyczne chińskie Parnisy
  • Odpowiedz
@mr03: może coś w tym jest, a wracając do tematu to mimo wszystko ja bym wolał "tanią chińszczyzne" której przykład przesłałem, niż taki oryginał co przedstawił @crazyfigo. Ale zdania mogą być podzielone bo dla jednych 1,15k to 2 papierki po 500 i jakieś drobne, a dla mnie 3/4 kieszonkowego od babci ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Jarczur: Nówka sztuka z papierami oczywiście. Tak czy owak mam go na tydzień do potestowania. Przemyślę bo jeszcze dostanę Eposa, Davosę i Orient Stara też z takimi zniżkami do testów tak więc wiesz. Tego kwiatu jest pół światu xD
  • Odpowiedz