Wpis z mikrobloga

Jakie zegarki uważacie, że powinny się znaleźć w kolekcji idealnej? Które modele postrzegacie za absolutne must-have?

Mając do dyspozycji nieograniczone fundusze i za zadanie zakupić 5 zegarków, które mają zostać z Wami na całe życie (nigdy więcej, nigdy mniej, nigdy inne)- jakie byście wybrali?

Mile widziane uzasadnienia :)

#dyskusjewatchboners
  • 11
@AntoniPatek: To zależy jak kto podchodzi do zagadnienia idealnej kolekcji. Dla mnie to nie więcej jak 4-6 zegarków byłyby to : 1 rolex explorer 1 -(ta ostatnia wersja) 2 - IWC big pilot 5009 - 3 Moonwatch manual i haselite - 4 zenith el primero 38mm. 5 -Diver AP Offshore. 6. -jakiś wariat z komplikacjami dzień data rok
@AntoniPatek żałuję, że dopiero teraz wpadłem na ten wpis. Na początek AP Royal Oak, w pierwszej wersji (niestety nie zgłębiałem się w dokładne referencje, więc nie uściślę). Drugi to Millgaus- zielony szafir(?), no i ten sekundnik... Cellini moonphase. Zauroczyłem się nim po Twoim wpisie. ;) Bulova Accutron jako ciekawostka kamertonowa. Ostatni to albo Seiko SGDA003 lub wspomniany wyżej Casio F-91W. ;)