Wpis z mikrobloga

Beka z wielkich fanów Opola xD

Jak z makłowiczem nagle wszyscy oglądają co roku i już nie mogli się doczekać występu maryli rodowicz w stroju rodem z karnawału w rio. Do tego występy paniuś, które sprzedają mniej płyt i biletów niż chłopaki bez gimnazjum nagrywające rapsy w szafie w bloku. Opole to festiwal dla grażyn, co nie zmienia faktu, że Kurski #!$%@?.

A dla wielkich obrońców mam pytanie gdzie byliście, kiedy peło w opolu robiła czystki kabareciarzom z przyczyn politycznych? Kabaret moim zdaniem ma znaczenie w komentowaniu rzeczywistości politycznej. Za to zdanie Pańci-grafomanki śpiewającej o niczym (Nosowska) i Pańci śpiewającej o dupie maryni co ostatnią płytę wydała z 15 lat temu (Kaja) jest #!$%@? warte tyle co ich te śmieszne frederyki.
#polityka #neuropa #4konserwy #opole
  • 64
@MKULTRA ano widzisz. Mnie na przykład Opole nie interesuje, bo polskiej "kultury" (czyli śpiewaków, aktorzyn czy pseudopisarzy) nie znoszę. Nie zmienia to jednak faktu, że wiem że wielu Polaków ich lubi, a nawet uwielbia. Tym samym, jest mi przykro, że niszczy się jeden z najważniejszych symboli tej "kultuty". Jako że telewizji nie oglądam, jest mi obojętne czy to będzie w tv, czy nie. Gdy jednak po raz kolejny, idioci poprzez brak rozumu
@Thorkill: w dupie mam te "gwiazdki" może poza Nosowską, nazywaną przez jaśnie pana znawcę muzyki i poezji OPa tego wątku, grafomanką. Myślałem jednak że pisiaki się ogarnęły i w 2017 nie używają już argumentum ad azapeoto.
@Lipathor: "Ten system musi upaść, teraz i zaraz. Śpiewane na koncercie w koszarach"

Trzecia Rzeczpospolita, Polska Ludowa
To samo od nowa, to samo od nowa
Przepraszam, czy mogę sobie zrobić zdjęcie z Panem
Ja i koleżanka, niedźwiedź, Zakopane
Swoją pracą na scenie chcę osiągnąć swój cel
Order Orła Białego, budowniczy PRL

A teraz prześledź sobie choćby karierę takiego Kombi.
artysta jest od grania jak dupa od srania i tak powinno być.


@Obserwator_z_ramienia_ONZ: Od czego zatem jest wykopek??? Czemu ty możesz się wypowiadać, a ktoś kto jest piosenkarem, czy aktorem nie??? Już przerabialiśmy "studentów do nauki i literatów do pióra" i raczej nie są to miłe skojarzenia... Aha- i czy Szmata'15 też twoim zdaniem jest "od grania" i nie powinien się wypowiadać???