Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam problem. Nie znam się na perfumach bo nigdy z nich nie korzystałem, a od 3 tygodni spotykam się z taką dziewczyną, która całkiem przyjemnie pachnie. Umówiliśmy się na tańce, wiadomo alkohol, no i dobrze by było gdybym jednak korzystał z perfum bo to podobno afrodyzjak.

Mi za miesiąc wbije lvl 22, ona w styczniu skończyła 19 lat. Jakie perfumy męskie polecacie, takie które przypadają takim dziewczyną do gustu? Dodam że ona używa jakichś takich dla młodych dziewczyn, owocowy zapach.
#perfumy #rozowepaski #stulejacontent #pytanie #kosmetyki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 26
@AnonimoweMirkoWyznania:
Hugo Boss, jeżeli masz mało pieniędzy, to poszukaj jakiegoś małego flakoniku, nawet w Internecie (wcześniej sprawdzając zapach w drogerii). Najlepsze perfumy z jakich korzystałem, wszyscy chwalili ten zapach. Utrzymuje się na ubraniach nawet przez kilka dni.
@AnonimoweMirkoWyznania: jak masz więcej forsy to HB, jak mniej to CK
z HB najlepiej night ew. no.6
z CK Aqua, Summer, in 2 u - te ostatnie najtaniej, ale też mniej powalają, taki słabszy zapaszek. Innych nie znam więc nie polecam, na pewno One są słabe.
Ja używam teraz głównie aqua i się wielu ładnym istotkom podobają :d
# David Beckham original
# str8 zielony i czerwony
# enrique iglesias adrenaline
# mexx black
Tanie a fajne perfumy wg mnie, ale jak wyżej, musisz sam pójść do drogerii i wybrać jakies dla siebie.