Wpis z mikrobloga

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 124
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@spere: a tyle było śmiechów z sebiksów robiących dymy pod komendą. szkoda, że tylko patologia w tym kraju nie boi się otwarcie protestować przeciwko praktykom patologii w mundurach, efektem czego są takie kwiatki jak ten, czy informatyk 15k z Warszawy, któremu psy groziły #!$%@? w lesie i który uratował się tylko wsunięciem cholernej wizytówki między siedzenia suki.
  • Odpowiedz
@krzysiekdw: Masz po prostu normalny poziom empatii.

no ja bym nie został tak potraktowany


@bluehawaii91 Ach, klasyczne wyparcie "mnie by nic takiego nie spotkało, ofiara sama sobie była winna". Zmartwię cię - może cię spotkać. Możesz być pijany, możesz nie mieć dowodu, możesz się zaplątać w okolicę manifestacji antyrządowej (10 maja trzy osoby, absolutnie, stuprocentowo nieagresywne, stawiające wyłącznie bierny opór, zostały pobite przez policję w Warszawie, jedna ma
  • Odpowiedz
Najlepsze, że widać że dyskusje i forsowanie tezy zasłużonego #!$%@? prowadzą tu ludzie którzy nie widzieli nagrania z toalety.
  • Odpowiedz
@spere: a napisali co ten typ robił? Że biegał z 30 cm nożem? Że groził nim dziecku? Że dealował dragami? Mówili o tym czy robią z tego kryminalisty ofiarę? Owszem, policja takich rzeczy robić nie powinna bo od wydawania wyroków i zasądzania kar jest w Polsce sąd, ale w tym przypadku dobrze bydlakowi zrobili.
  • Odpowiedz
@Gluptaki: widziałem. Nic nadzwyczajnego. No i oczywiście "anonimowy świadek" opowiadający o torturach xD też mogę sobie #!$%@?ć. Z filmiku wynikało tyle, że gość został potraktowany paralizatorem i dostał groźbę kolejnego użycia jeśli nie będzie grzeczny.

@ripp1337: no zasłużony #!$%@? za:
- stawianie czynnego oporu (szamotanie się, atakowanie policjantów)
- stanowienie zagrożenie dla policjantów i otoczenia
- próby ucieczki z miejsca ujęcia (żeby
  • Odpowiedz
@bluehawaii91 Typowy wykopek jest typowy. Jeśli dla ciebie istnieją tylko dwie opcje: brutalne katowanie człowieka i niewykonywanie obowiązku w postaci ujęcia i zatrzymania przestępcy, to o czym mamy rozmawiać?
  • Odpowiedz
@ripp1337: brutalne? Jakby coś takiego #!$%@?ł w USA to by leżał z raną postrzałową, a on został potraktowany paralizatorem i możliwe że lekko poobijany.

Proszę, wytłumacz mi jak mieli inaczej niż przy użyciu paralizatora (w sumie powinni zrobić to od razu, zamiast się z nim szarpać) i przymusu spacyfikować agresywnego naćpanego gościa. No proszę, oświeć mnie, typowego wykopka który przecież jest głupi i nie wie.
  • Odpowiedz
@bluehawaii91: Obejrzałeś w ogóle ten materiał? Rażenie paralizotorem skutego, leżącego na ziemii człowieka w ubikacji to "środki przymusu"? Skuty człowiek leżący na podłodze jest "agresywny"? Ubikacja to miejsce na przesłuchanie?

tak nieagresywne jak kiedyś niejaki Biedroń nieagresywnie atakując policjantów podczas blokowania legalnego marszu?


Dokładnie tak samo nieagresywnie, jak Biedroń, prawomocnie uwolniony od zarzutów przez sąd. A z zatrzymania idealnie nieagresywnego Tadeusza Jakrzewskiego 10 maja jest
  • Odpowiedz
@bluehawaii91 Facet wygląda jakby dostał #!$%@? od karków z bramki na wiejskiej imprezie. Wydaje mi się, że dysponując przewagą techniczną, liczbową i odpowiednim wyposażeniem, można to zrobić bez takiego bicia.
  • Odpowiedz
@HariPota: patrzyłem przedtem, czy jest w necie link, ale jeszcze nie było.

@Szkocik: @Ray_Zero:

- czyli od roku mamy w Polsce karę śmierci, oraz samosądy bez wyroku sądowego

@FlasH: nie, gdyby nie wypłynęło to nagranie z wc, pewnie sprawę by zamieciono całkiem.
  • Odpowiedz
@Andreth: nie wiem czy wiesz, pewnie nie, ale ładunek elektryczny ma tą ciekawą właściwość że osoba nim potraktowana może rozpocząć mimowolne wydalanie. Prowadząc go do ubikacji jedynie uprościli sprzątanie szczyn po delikwencie.

Skuty człowiek również jest niebezpieczny, bo ciągle może kogoś uderzyć barkiem, głową, ugryźć, kopnąć, staranować. Myślę że to było po prostu by go uspokoić, bo same groźby niestety nie zawsze są skuteczne.

@ripp1337: odpowiedz mi proszę
  • Odpowiedz