Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@bluehawaii91 Bardzo wielu zatrzymanych nie chce być zatrzymanymi, co nie jest niczym zaskakującym. Jednak mimo tego sytuacje tego typu zdarzają się ekstremalnie rzadko, bo policjanci są co do zasady wyszkoleni. Nie umiem ci powiedzieć krok po kroku, co należało zrobić, bo się na tym zwyczajnie nie znam, ale człowiek po zatrzymaniu nie może mieć tak obitej twarzy. Przecież to musiały być liczne, bardzo mocne ciosy. Uważasz, że dobrą techniką zatrzymania jest walka
  • Odpowiedz
Nie znam do końca sprawy, nie oglądałem nagrań ale wiem jedno - gdy policjant każe Ci coś zrobić, ty to robisz. Gdy trzeba się odezwać, odzywasz się z kulturą. Wielu takich sytuacji można by uniknac gdyby przestrzegać tych dwóch zasad. W Stanach za niewykonywanie poleceń funkcjonariusza można dostać kulkę w głowę i policjant ma do tego pełne prawo. Inna sprawa, że zyczylbym sobie żeby polscy policjanci działali tak jak amerykanscy, wg zasady
  • Odpowiedz
Był #!$%@? w kajdanach a Ci go #!$%@? paralizatorem.

A niektóre wykopki powiedza, że to zasłużony #!$%@?. Ja #!$%@? gdzie ja żyję..
  • Odpowiedz
@spere Są jakieś twarde dowody ? Nie żebym podważał, bronił czy atakował kogokolwiek, pytam tylko. Po prostu dla pewności, niedawno np bodajże syn Stonogi pisał jak go to nie biją, a jak było naprawdę to wszyscy wiemy. I chciałbym wiedzieć czy było jakieś śledztwo w tej sprawie i jakie były wyniki.
  • Odpowiedz
@etimeel: kilku z nich było zawieszonych na 3 miesiące, ale już wszyscy normalnie pracują, bo to było rok temu.

@ChinskiSputnik99: jest 12 minutowe nagranie z paralizatora, policyjne mają rejestrację obrazu i dźwięku w momencie włączenia, ma też zapis wszystkich strzałów prądem i ich czas

paralizator na komendzie został użyty 3 razy po 5 sekund, gdy facet leżał na podłodze skuty kajdankami

śledztwo trwało od roku, i niewiele się działo do
  • Odpowiedz
Nie znam do końca sprawy, nie oglądałem nagrań ale wiem jedno - gdy policjant każe Ci coś zrobić, ty to robisz.


@tomashj2: podchodzi do ciebie policjant w parku i mowi ssij mi #!$%@?, ty mowisz nie, wiec lapie cie za glowe, ty dalej mowisz nie i stawiasz opor, w zwiazku z czym jestes katowany i gwalcony, umierasz

a mogles przeciez wykonac jego polecenie
  • Odpowiedz
@medevacs: dlatego od razu powinni użyć paralizatora, aż do uspokojenia się patusa.

kolejny który mówi o jakichś dziwnych metodach unieszkodliwienia bez robienia krzywdy xD

To może do policji przyjmujmy tylko mistrzów judo i klonów Bruce'a Lee? Bo ja sobie nie wyobrażam tego jak można 100 kg faceta łatwo i bezpiecznie unieszkodliwić, gdy ten jest agresywny i pod wpływem środków odurzających, które mogą go jeszcze bardziej rozjuszać.

Czy ktoś z piszących o
  • Odpowiedz
@bluehawaii91: A ty jesteś policjantem specjalistą o przeprowadzania interwencji? Czy tak tylko sobie bredzisz pod nosem, bo uważasz, że patusów to można mordować, bo kilku policjantów nie potrafi obezwładnić skutego człowieka?

Odpowiem Ci bardzo prosto kochający maltretowanie ludzi człowieku.

Był zakuty,. Wystarczy go w celi przykuć do kraty i nic żadnemu policjantowi nie zrobi.

Poza tym NA NAGRANIU widać, że to były zwykłe bezprawne tortury, a nie środki przymusu.
  • Odpowiedz