Wpis z mikrobloga

Mirosławy i Mirabelki jakoś w październiku obiecałem że podzielę się krótką relacją z prac nad ścienny smart wieszakiem na wino dla Cumpla i jego przyszłej , miał być prezent ślubny... Otóż ślub był w listopadzie wieszak dostali w maju ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) co poradzić, takie terminy ( ͡° ͜ʖ ͡°). Do sedna, kupiłem decha to stopień 300/100 zacząłem od szlifowania, później trasowanie i wiercenie, więcej fotek w linku z googla.
Dopiero przy ostatnim otworze doszedłem do tego że jak złapie ściskami do dechy inną dechę od spodu to nie będzie się strzępy na wylocie wiertła. Moja wiertarka za 7 zł nie podołała z wiertłem 35mm, ino dym poszedł...
Kolejny etap to nafrezowanie rowków pod ledy., poszło całkiem gładko.
Lakierowanie- chciałem wysoki połysk wyszło średnio, dechę za słabo zeszlifowane.
Zasilacz i sterownik schowane w dolnej części. Efektem tych trwających 8 miesięcy prac jest
Smart wieszak na wino WIFI więcej foto w linku,
https://goo.gl/photos/d2QvfCH7T4fLh5HA7
Cumpel z różowym zadowoleni, nie wierzyli że spełnie obietnicę...
Wołam tych co pomagali na Mirko.
@gozwei
@dlugi_
@Ninik
#stolarstwo #diy #wino#wino #smarthome
Pobierz Sibikk - Mirosławy i Mirabelki jakoś w październiku obiecałem że podzielę się krótką ...
źródło: comment_p6DJkRzeMSfoF96a0Dm7NDWRlb9pNdyo.jpg
  • 6
@worldmaster no nie da się ukryć, jest w tym trochę mojej winy bo różnie mi wychodziło szlifowanie otworów ... Ale w większości przypadków to wina... Tuska... ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wina wina różne korki i główki.