Wpis z mikrobloga

Nadchodzi lato, a wraz z nim gorący asfalt. Na ulicach pojawia się coraz więcej VAG(iniarzy) ze swoimi gulfami, passatami i co tam jeszcze... Ostatnio złapała mnie ostra rozkmina. Kojarzycie - często spotykane w tej grupie kierowców - te takie
felgi wystające poza obrys opony? Temu zjawisku towarzyszy często obniżone zawieszenie, do absurdalnego punktu styku błotników z kołem. Ja się pytam : NA CHUI ? Przecież ani to ładne, ani praktyczne. Chociaż nie... "nieładne" to bardzo delikatne określenie. Wygląda to CHUIOWO! ...i mega wieśniacko przy okazji. Poszperałem w necie i dowiedziałem się, że to tak zwany "german style". Jestem dziwny i tylko ja żenadnę, gdy widzę takie cuś? ( ͡º ͜ʖ͡º)

#motoryzacja #samochody #kierowcy #vag #tuning #germanstyle #wiocha #kiciochpyta #opinia #niepopularnaopinia
Tamtomasz - Nadchodzi lato, a wraz z nim gorący asfalt. Na ulicach pojawia się coraz ...

źródło: comment_gpkU0tL8Y2vJ3dX9MIecXrUcrUuIQmYZ.jpg

Pobierz
  • 12
@Tamtomasz Dzięki niskiemu i twardemu zawieszeniu auto nie huśta się na zakrętach, szeroka felga i opona daje przyczepność a wzór felgi to już gusta i guściki. Gulfy z reguły mają dobrze porobione silniki i się to im przydaje
@donKon ze naciag sprzyja trakcji to chyba nie bardzo. to samo tyczy sie betonowatego zawiasu typu tatesco mts etc. cala buda dostaje po dupie i sie gnie, potem placz bo drzwi sie nie chca zamykac. gwint jest spoko ale porzadny to wydatek rzedu paru kpln
ze naciag sprzyja trakcji to chyba nie bardzo.


dobrze zrobiony naciąg niweluje uginanie się opony w zakrętach

tatesco mts etc. cala buda dostaje po dupie i sie gnie


@mickovsky: fakt, gównogwinty nie dają komforu jazdy, ale pierwsze słyszę że się buda od tego gnie i się drzwi nie zamykają. prędzej kielich #!$%@?

w skrócie - #!$%@? się znasz na modyfikacjach mechanicznych i budowie samochodów :)
@na_rowerze_samochodem_360 naciag niweluje uginanie sie opon? xDD wiekszej bzdury nie slyszalem, pokaz mi jakas dziedzine motosportu gdzie stosuje sie naciag bo po za walorami estetycznymi nie ma on zadnych zalet. przy #!$%@? naciagu opona potrafi sie zsunac, co to w ogole znaczy dobrze zrobiony naciag?
poprzestawiane kielichy przy gownogwintach to jest standard. buda dostaje mocno po dupie, jeden taki typowy golf znajomego po dwoch latach jazdy zgial sie w pol i nadawal