Wpis z mikrobloga

Mircy, mircy! Wrzucam kolejny rozdział i chciałem przy okazji podjąć dyskusję na nurtujący mnie temat.

Otóż... W coraz większych trudach i z coraz większą niezgrabnością piszę kolejne zdania tego tekstu - nie mam czasu nadążać za kolejnymi streamami, w związku z czym tracę wiarygodność, bo zwyczajnie nie jestem w temacie, piszę "na ślepo". I, w związku z tym, chęci mam jakby coraz mniej. I tak zastanawiam się... Czy nie zacząć pisać czegoś nowego w podobnej estetyce? Chciałbym skupić się na mirko, pisać coś utrzymanego w stylu drugiego rozdziału "Dymów" - tutaj pomysły mi się nie skończą wcześniej niż po trzech tomach o grubości Dukajowego "Lodu" każdy.

Tymczasem zaś zapraszam do czytania, dajcie łapkę w górę i subskrybujcie kanał żeby coś tam.

Wołam:
@makowapizzerka
@robwoy
@Saffes
@marek_antoniusz
@Bereth
@rvtzkv
@koral
@DawidoVader25
@noney

Jak zwykle zmieniam serwer hostingowy, bo pierwszy mi się nie podobał, a do drugiego zapomniałem hasła.
ŚCIĄGNIJ I BZIKAJ

#danielmagical #tworczoscwlasna #dymyhere
  • 5
@marek_antoniusz Jak będę się w stanie z tego utrzymać, to będę tylko oglądać i pisać ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@dziki Super, że Ci się podobało, to są obecnie wszystkie części, sukcesywnie dopisuję do tego kolejne rozdziały. Co do innych rzeczy, to w czerwcu jeśli dobrze pamiętam pojawię się w druku, ale to taka mało wesoła twórczość, nie polecam. Donejty zacznę zbierać jak będę miał więcej czytelników może xD