Wpis z mikrobloga

Cześć drogie Murki i Murkowe(Murabelle?).
Planuje zakupić sobie komputru. Jakoś od 2 miesięcy dopasowuje części, nawet już jedno komputru miałem w domu i mogłem sobie po testować cały tydzień, niestety reklamacja (dużo nieprzyjemności, po kolejnych odesłaniach niesprawnego sprzętu zażądałem zwrotu pieniędzy).
Co sądzicie o tym sprzęciwie? Jakieś uwagi/porady?
Budżet to 4400, ale jakieś drobne gdzieś się znajdą jeśli będzie zauważalna potrzeba.

ZnakiZapytaniaTakTajemniczo - Cześć drogie Murki i Murkowe(Murabelle?).
Planuje zaku...

źródło: comment_uHv9GA5s116zXphP6nmXLEMmzV0I73sP.jpg

Pobierz
  • 108
@ZnakiZapytaniaTakTajemniczo: powiedz może co i jak zazwyczaj robisz na kompie. Jak 100% gry przy schludnym środowisku i ostrym reżimie pracy to wporzo, ale jeżeli jesteś np. programistą i pracujesz na kompie, a w międzyczasie robisz coś innego i jeszcze odpalasz gry to jednak coś bardziej do multitaskingu by wypadało.
@ZnakiZapytaniaTakTajemniczo: nie słuchaj ich, mam 16gb tam o jedyne kiedy się używa ponad 8 to wtedy gdy odpalę sobie przeglądarkę z 5 kartami, discorda, pełno guwnoprogramów i jakąś Armę albo GTA, 8GB na luzie starczy ;) dysk SSD jest wiele ważniejszy.

Btw. Dlaczego usunąłeś mój komentarz z pytaniem o tym czy myślałeś o cashbacku Asusa? :d