Wpis z mikrobloga

@PolskiRusek94: Też jestem po technikum i mam zdany egzamin zawodowy, dodatkowo obecnie kończę inżyniera, który jest powiązany z obrabiarkami CNC, ale PONOĆ przy tym naborze mają brać wszystkich pod uwagę. Wiem, że rok czy tam dwa lata temu też był ten nabór i wtedy było z góry mówione, że "techników" nie biorą na te kursy. Dla mnie jest to kompletny bezsens, ponieważ właśnie ludzi z wykształceniem technicznym powinny na to brać,
@Sylar: Po studiach to chyba tym bardziej "elo"... Ale to dam Ci znać za jakiś czas, bo kumpel obronił inżyniera ostatnio i bodajże w czwartek idzie zanieść swoje podanie na ten kurs. Zobaczymy co mu powiedzą jak się dowiedzą, że ma inżyniera
@dawid110d a czaje ;) fajnie, ja mam zrobiony kurs operator/programista cnc ale i tak ciezko cos wyhaczyc w tym kierunku bez "doswiadczenia". Kiedys sie tym interesowalem i chcialem pracowac ale oczywiscie oni szukaja pracownikow wszyscy ale nikt nie chce zatrudniac xD
@Sylar Innym kumpel po obronie w lutym złożył tam CV, ale nie miał skończonego tego ich kursu i kompletnie go olali. Natomiast koleżanka z tego samego rocznika też obroniła się w lutym i w tym samym czasie ukończyła kurs. Miesiąc po obronie już była przyjęta na okres próbny. Inna sprawa, że już tam nie pracuje, bo tydzień temu wyjechała do Szkocji (o wiele lepsze zarobki oczywiście).
@dawid110d
@Sylar ukończyłem ten kurs, prawie rok temu. egzamin zdany. Przy rekrutacji złożyłem dokumenty z dyplomem studiów inżynierskich. Przyjęli mnie na kurs bezproblemowo, 20 osób na kursie, na liście rezerwowej ok 10. Pracuje aktualnie na CNC.