Wpis z mikrobloga

Dzień dobry #chinskiekody, dzisiaj już piątek ( ͡° ͜ʖ ͡°) Czas na kilka promocji z chińskich sklepów:
W Banggood: Uniwersalny przełącznik Wifi Sonoff w cenie 4,40$ z kodem 5BGesaBS (bez refa)
Kamera sportowa SJCAM SJ5000 w cenie 71,99$ z kodem e9d26f (bez refa)
Xiaomi Redmi Note 4 4/64GB Global czarny w cenie 189,99$ z kodem Phone (bez refa)
Xiaomi Mi Note 2 Global 4/64GB w cenie 377,90$ z kodem 5BGESMN264 (bez refa)

W Gearbest:
Xiaomi Redmi Note 4 3/32GB Global szary (SD 625 LTE B20) w cenie 153,99$ z kodem NOTER1 (bez refa)
Xiaomi Redmi Note 4 3/32GB Global złoty (SD 625 LTE B20) w cenie 149,99$ z kodem Note4SQ (bez refa)
Xiaomi Mi5 3/64 GB biały International w cenie 205,99$ z kodem M64GB (bez refa) - tym razem 2500 sztuk
Kamera sportowa Elephone ELECAM Explorer S w cenie 39,99$ (bez refa)
Xiaomi Mi Box International w cenie 54,89$ z kodem GBxiaomibox (bez refa)
LeTV Leeco LeMax 2 X829 4/64 GB Global w cenie 189,99$ z kodem LeTVGBF (bez refa)

Obserwuj #chinskiekody aby nie przegapić żadnej okazji lub dodaj go na czarnolisto, by nie oglądać niepotrzebnych wpisów. Sprawdź starsze wpisy, by znaleźć oferty na inne #telefony, których nie było w tym zestawieniu lub dodaj wpis do ulubionych, by wrócić do niego później.

Chcesz być zawołanym do promocji? Zapisz się na listę powiadomień Chińskie kody

Powyższe linki są linkami typu "ref", ułamek wartości zakupionego produktu wspiera moją dalszą pracę pod tagiem #chinskiekody . Możesz także kliknąć w link bezpośredni "bez refa" - wybór należy do Ciebie. W obu wypadkach nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów, zaś wybór linku nie ma wpływu na końcową cenę produktu.

#xiaomi #gearbest #banggood #kodyrabatowe #kupony
Pobierz rybakfischermann - Dzień dobry #chinskiekody, dzisiaj już piątek ( ͡° ͜ʖ ͡°) Czas na ...
źródło: comment_UmjqWMl8bF0WmaEnqw9jMDUyFwDua0Fv.jpg
  • 15
Wołam zainteresowanych (52) z listy Chińskie kody
Możesz zapisać/wypisać się klikając na nazwę listy.

Dodatek wspierany przez Cebula.Online

Masz problem z działaniem listy? A może pytanie? Pisz do IrvinTalvanen

! @rybak_fischermann @Boniekk @srogie_ciasteczko @bananzo @ZewBorsuka @fidel @Ghalard @zelmis @#!$%@? @kiwors @poxie @braffka @lechuu @Jerzy_Spadkowsky @sake12 @michal01111 @maks1823 @wally1976 @CoZaGamon @RocketSlayer @Shinoks @Frexor @pingWIN00 @Felonious_Gru @maslokm @meetom @lord_100 @browarPL @marceli-grabowski @wykopuser @mrKoval @brudny @zales13 @Cock_Inside @magic96 @D0m3L @gorush @matti_aa @Gametleman @dziabarakus @Dowluk @
@rybak_fischermann: orientujesz się co ile jest taka promocja? pod koniec miesiąca będę chciał kupować telefon i chcę redmi note 4 a mam 500 zł to jak by były w cenie 150 dolców to bym mógł sobie kupić.
dodaję tag do obserwowanych :)