Wpis z mikrobloga

Właśnie zakończyliśmy dzisiejszy #morningmarketcall (obserwujcie dla aktualizacji).

https://discordapp.com/channels/314693115506327554/314693115506327554

Usatliliśmy że będziemy się od teraz spotykali o 20.

W ankiecie zdecydujcie jaki dzień tygodnia wybierzemy.

Fajnie gdyby ktoś oprócz mnie i @uzamkniete miał ochotę coś prezentować. Zakładamy że jedna osoba dostaje do 5 minut na przestawienie czdgoś a później jest Q&A na ten temat, później kolejna osoba itd. Na końcu wolna dyskujsa.

#kryptowaluty #bitcoin

Dzień tygodnia

  • pon 38.1% (8)
  • wt 9.5% (2)
  • sr 14.3% (3)
  • cz 19.0% (4)
  • pt 19.0% (4)

Oddanych głosów: 21

  • 17
@pawlo74 dobra powiem to co dzisiaj powiedziałem, bardzo jestem ciekaw Twojego zdania. Masz chyba największa wiece na temat kryptowalut na wypok i dlatego będzie bardzo miło jak wpadniesz ;)
@uzamkniete: jaką wiedzę? Nie obrażaj ludzi z wiedzą na tym tagu ;) Podstawy ledwo opanowałem, poza tym jestem januszem i najlepiej czuję się wśród januszy. Często muszę zastanawiać się co napisać a co dopiero rozmawiać na żywo. Ja nie mam nic ciekawego do powiedzenia. Jeżeli na coś ciekawego wpadam to natychmiast tutaj piszę. Oczywiście jak znajdę czas to wpadnę, musicie wiedzieć, że ja ciągle jeszcze jestem niewolnikiem i pracuję dla kogoś
@pawlo74 Pawlo... my podchodzimy do tego z pokora, nikt nie jest alfa i omega ale jak sie zgromadzimy to suma naszej wiedzy I doswiadczen juz cos znaczy. Brainstorming nam nie zaszkodzi.

Ty na pewno móglbys wniesc sporo na temat tego co sie dzieje w sprawie rozmiaru bloku, polityki roznych sil zaangazowanych w btc itp.