Wpis z mikrobloga

@SquaR: No i #!$%@? się dowiedziałeś. Każdy lubi coś innego. Kumasz to ? Każdy co innego. Spodziewałeś się że wszyscy będa lubić tylko jeden typ skrytki? Ja nie. Więc po co to pytanie? :( Tracę wiarę w ludzi.
@nokash
Czego się denerwujesz?? Byłem ciekaw kto jakie kesze preferuje. Każdy może mieć swoje zdanie. "No i #!$%@? się dowiedziałeś" czemu #!$%@?? Kilka osób odpowiedziało, więc się dowiedziałem. "Każdy lubi co innego" gdyby każdy lubił to samo, to bym nie zadawał takiego pytania. "Spodziewałeś się że wszyscy będa lubić tylko jeden typ skrytki?" nie, tak jak wyżej. Gdyby wszyscy lubili ten sam typ, to nikt innych by nie zakładał i pytanie byłoby
@SquaR: Byłeś ciekaw kto jakie kesze lubi. Ja lubie tradycyjne i wigo. Co Ci dało że to akurat ja je lubie a nie kto inny? Wiele ludzi lubi wigo. Co to zmienia? Wiele ludzi lubi zagadkowe. Co to zmienia?
Chodzi o to że odpowiedź na Twoje pytanie jest znana od początku. Można ją wydedukować od razu. Nawet nie trzeba w sumie dedukować. Nasuwa się sama. Typu skrytek jest kilka a keszerów
@nokash W takiej formie jak to przedstawiłeś to prawda, pytanie jest bez sensu. Chodziło mi bardziej o to, dlaczego lubisz akurat ten typ.
@SquaR: Ja lubię Wigo. Dlatego że można sobie pochodzić w ciekawych miejscach i jest to spacer dłuższy. Można kilka ciekawych miejsc zobaczyc podczas spacerku. To zależy od Wigo ale lubie gdy jest to wiele fajnych miejsc lub jakas historia połączona w całość. :) To pytanie nie było bez sensu ;P