Wpis z mikrobloga

Mirki i Węgierki.
Wyobraźcie sobie sytuację. Wasza druga połowa idzie na imprezę, upija się na maxa. Rano budzi się w łóżko z obcym facetem/kobietą. Żałuje, ma ogromne wyrzuty sumienia i chce cofnąć czas.
I tutaj pytanie do was: chcielibyście o tym wiedzieć?
Właśnie o tym dyskutuję z niebieskim i doszłam do wniosku, że może jestem tchórzem ale gdyby jemu się to przytrafiło nie chciałabym wiedzieć i niszczyć całego naszego związku przez przygodę na jedną noc (bo wybaczyć nie byłabym w stanie).
Niebieski przeciwnie, chciałby wiedzieć.
#zwiazki #zdrada

Chciałbyś wiedzieć o przygodzie na jedną noc partnera/ki?

  • Tak 79.0% (811)
  • Nie 12.1% (124)
  • Nie wiem 8.9% (91)

Oddanych głosów: 1026

  • 48
  • Odpowiedz
@Lesio1511: Chciałbym wiedzieć bo wiedza o tej osobie to jest podstawa związku. Związek dwóch obcych sobie ludzi połączonych przyzwyczajeniem mnie jakoś nie kręci. Zdecydowanie nie chciałbym dowiedzieć się od kogoś przypadkiem czy wręcz poprzez plotkę i zastanawiać się czy to się mogło zdarzyć. Seks to tylko jeden z elementów związku, nazbyt przeceniany moim zdaniem, więc z wybaczeniem większego problemu bym nie miał. Co mnie może poirytować w takim skoku to fakt,
  • Odpowiedz
@Lesio1511: Właśnie mi uświadomiłaś że od ponad roku tęsknie za kobietą która nie była nic warta. Ona odeszła ode mnie do innego kolesia a wcześniej zdradziła swojego poprzedniego chłopaka właśnie ze mną.

i już nie tęsknie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz