Wpis z mikrobloga

Temple of The Dog - Say Hello to Heaven
#muzykawolfika #muzyka #grunge #soundgarden #pearljam #templeofthedog #chriscornell #rock

No więc straciliśmy kolejny wspaniały "dotyk Boży", talent, iskrę, która swoim głosem rozjaśniała ciemne zakamarki codzienności i człowieczeństwa.
Wiem, że dla większości wykopków, kiedy umiera znany artysta, taki moment nic nie znaczy - wręcz przeciwnie, wypisują komentarze, że "znowu jakiś muzyk odpadł". Ale jest też wśród nas rzesza ludzi, dla których muzyka, riffy i piękne głosy znaczą więcej niż przysłowiowe "umca umca umca" w dyskotece, czy rozklekotanym BMW... Brak mi słów na stratę jaką poniosła dzisiejszej nocy muzyka w ogóle. Chris miałem nadzieję zobaczyć Cię z Temple Of The Dog w UK. #!$%@?, zobaczymy się dopiero "tam". Dziękuję ;(
tomwolf - Temple of The Dog - Say Hello to Heaven
#muzykawolfika #muzyka #grunge #so...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@tomwolf: Nie mogło zabraknąć dzisiaj tego kawałka...serce się kraja, nigdy już się nie dowiemy czemu facet się powiesił :c kawał porządnego artysty, dawno żadna śmierć znanej osoby mnie tak nie zasmuciła.
  • Odpowiedz
@tomwolf: Kiedy umiera artysta, którego muzyka była z Tobą od dzieciaka, przy którego twórczości dorastałeś, a później wciąż do niej wracałeś, to możesz poczuć się, jakby z tego świata odeszła cząstka Ciebie. Przynajmniej ja się tak dzisiaj czuję... i wiem, że wielu moich znajomych ma podobne odczucia.
  • Odpowiedz