Wpis z mikrobloga

Operacja Health nadchodzi!

Aż chciałoby się rzec: "nareszcie!", żeby nie używać innych epitetów. Fakt jednak jest faktem, że bardzo dobrze, że Ubisoft nareszcie postanowił coś z tą grą zrobić. To jest absurdalne, że gra z takimi problemami jest aktywna e-sportowo (widziałem turnieje rozgrywane na konsolach, sic!). Inna sprawa, że postanowili przeznaczyć na ten cel cały sezon (afera z usunięciem op polskiej to inna sprawa). ( ͡° ʖ̯ ͡°)

No nic, czekamy i zobaczymy co z tego będzie. Jedno jest pewne, Ubi$ powiedział, że nie będzie żadnych buffów/nerfów, więc Glaz nadal będzie niepodzielnie kosił na każdej mapie. :(

Etroniks - Operacja Health nadchodzi!

Aż chciałoby się rzec: "nareszcie!", żeby ni...

źródło: comment_65FuMJvyS83CZe1kHsDecJFPXmSYFIrk.jpg

Pobierz
  • 8
@Etroniks: Poważnie? To jest aktualny stan kodu sieciowego tej gry? :O Widziałem akie gify na samym początku, ale że gdzieś czytałem że sporo zostało poprawione, nieprawdopodobne że dalej stan tej gry jest lata świetlne od chociażby grywalnego xD
@Wojtex28: Czytałem takie opinie, że w pewnym momencie netcode był znośny, a potem jakiś patch go znowu zepsuł. Ja gram od jakiegoś czasu i praktycznie każdy zgon to one-tap z nieokreślonej pozycji. Nie powiem, wkurza to co nie miara.
@Sandaczov: Nie będzie GROM-owi poświęcona cała operacja. Mapa polska została anulowana, zamiast tego jeden operator GROM-u trafi z operacją koreańską, a kolejny w sezonie po niej. No co zrobić... ( ͡° ʖ̯ ͡°)

@ZmutowanaFrytkownica: Hah, to prawda. Premiera BF-a 4 była koszmarna, ale kuriozalna zarazem, bo w czasie bety nie było żadnych problemów. Pamiętam jak grałem w open betę, bawiłem się wybornie, a potem przyszła premiera i zastanawiałem się kto doprowadził do takiej chały. Z drugiej strony BF4 to też przykład jak studio potrafi spiąć poślady i wraz ze społecznością naprawić grę. Inicjatywa CTE to ogromny plus dla DICE. Podobno (podobno) R6S też ma