Wpis z mikrobloga

Różowe polecacie jakieś cięcie, kosmetyk, cokolwiek co pozwoli unieść włosy u nasady i zwiększyć objętość?
Układam je na szczotkę, stosuję pianki, szampony, cieniowałam je, pytałam o to czy fryzjer zrobi mi trwałą (każdy odmawia mówiąc że na długich włosach da się tylko małe loczki) i nic - dalej są lejące. Poprzedni fryzjer zrobił mi trychologię z keratyną i są jeszcze bardziej ciężkie, proste i przy głowie.
Są do piersi, może po prostu obciąć je na krótko?
#wlosy #pielegnacja #kosmetyki #rozowepaski
  • 21
@kiedysbylamzamila: Nie mam loków, mam proste włosy. Po to chciałam zrobić trwałą bo jakbym miała loki przynajmniej wydawałoby się że jest ich więcej:<

@VVeronika: Też średnio, próbuję codziennie ale po myciu zero efektu. Rano nawet tapiruję ale trzyma się jakieś 5 minut.
@I4mL0: Goldwell Stylesign Volume Double Boost, u mnie się sprawdza.

Spoko podnosi też proszek z syossa Volume Powder ale aplikacja jest tragiczna i ja to czuję na głowie niestety.Jest tani więc można spróbować.
@nama: Pierwszego poszukam, poczytam recenzje ale pudry przyklejają mi włosy do głowy jeszcze bardziej:D

@Hannahalla: Jedna mi powiedziała że jak mam długie włosy to nie zrobi fal tylko małe loczki a druga że zrobi na moją własną odpowiedzialność bo ja nie będę umiała tego pielęgnować i zrobię sobie siano... No słychać było że pewnie nie potrafi, #!$%@?łaby i zwaliła na mnie potem. I generalnie kilka innych też mnie zniechęcało.
@I4mL0: to godlwella polecam, moja fryzjerka tego zawsze używała, mojej Mamy fryzjerka też. W końcu moja Mame kupiła no i tak jej podbieram jak nie patrzy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Patent na domowe beach waves - atomizer. Wlewasz wodę, sypiesz soli. Pryskasz wilgotne lub suche włosy, suszysz ugniatając włosy ręką.
@Hannahalla: Jakbym miała amerykanina to bym pewnie miała też trwałą marzeń:D Ale generalnie w Łodzi nie można się spodziewać wiele ponad fryzurę weselną i #!$%@? w ciemno. Sprawa wygląda tak, że ja włosy mam pocieniowane zupełnie innego typu niż modelka. Cienkie, gładkie, płaskie.
@I4mL0: Nie wierzę że w Łodzi nie ma fryzjerów nie-Grażynek :D
Mi wystarczy jak nawet na czyste włosy delikatnie psiknę suchym szamponem. "Przeciwstawny" przedziałek też trochę pomaga. A solą bym nie chciała traktować włosów :( chyba że na olejowane
@I4mL0: a jak faktycznie masz mega ciężkie włosy, to ciachaj ( ͡° ͜ʖ ͡°) ja też mam lejaki i tnę do ramion na long boba, tył nieznacznie krótszy, przód dłuższy. Jak czuję klapnięcie to wsadzam dłoń we włosy i roztrzepuję. Gotowe :>
@I4mL0: Mnie pomógł bardzo szampon z o'herbal zwiększający objętość. Do tego krótsze włosy, jak mam bardzo długie to nic nie zadziała na dłużej, jak takie trochę za ramiona to jest supi :) Ja stosuję taką zasadę, że im mniej kosmetyków, tym lepiej. Jakieś pianki, lakiery, proszki itp tylko na specjalne okazje stosuję. Jak jesteś w Łodzi to niedaleko masz Tomaszów, a tam jest naprawdę genialny fryzjer, taki z powołania - mistrz
@Hannahalla: No niewiele świadczy taką usługę po prostu, większość to dziewczyny po kursach albo naprawdę drogie salony, które nie oferują nic poza ceną przez którą czujesz prestiż firmy -serio bo już kilka razy zdarzyło mi się wyjść z przeświadczeniem że coś jest nie tak. Jak po tej trychologicznej kuracji- miałam włosy "tłuste" przez kolejny tydzień... Raz zapłaciłam prawie 400 zł za przemianę i włosy wyglądały prawie tak samo tylko były przefarbowane
@pytaks: Pantene używam obecnie całej serii, ale efekt się nie utrzymuje. Batiste Volume mam ale od niego włosy są wysuszone i posklejane:< Czasami faktycznie używam.
@I4mL0 ja mam super produkt, który mi poleciła koleżanka fryzjerka. TIGI BED HEAD (taka fioletowa kulka, swoją kupiłam w Rossmannie za jakieś 40 zł) bierzesz trochę produktu na ręce, wcierasz we włosy, a potem one są takie plastyczne i zostają w tej formie w jakiej je ułożysz.
Możesz też wypróbować patent z fryzurą na noc - taki warkocz albo kok zrobiony na czubku głowy. Chodzi o to żeby wszystkie włosy ze szczytu